Skocz do zawartości

Ustawienia SMS (premium)


djor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam takie pytanko gdzie mogę znaleźć ustawienia związane z wysyłaniem SMS premium ,bo cholera chciałam sobie coś pobrać a muszę wysłać SMS-a. Była bym bardzo wdzięczna gdzie mogę to znaleźć bo telefon po prostu nie wysyła mi wiadomości premium z jakiegoś powodu a nawet wujek google nie jest w stanie mi pomóc . I jeszcze jedno pytanko odnośnie Mi Remote czy tylko ja mam problem by znaleźć jaki kolwiek odbiornik TV który nie nazywa się Mi TV?
 
Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
 
 


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, djor napisał:

Witam mam takie pytanko gdzie mogę znaleźć ustawienia związane z wysyłaniem SMS premium ,bo cholera chciałam sobie coś pobrać a muszę wysłać SMS-a. Była bym bardzo wdzięczna gdzie mogę to znaleźć bo telefon po prostu nie wysyła mi wiadomości premium z jakiegoś powodu a nawet wujek google nie jest w stanie mi pomóc . I jeszcze jedno pytanko odnośnie Mi Remote czy tylko ja mam problem by znaleźć jaki kolwiek odbiornik TV który nie nazywa się Mi TV?

Usługa SMS premium to usługa sieciowa, a nie systemowa czy sprzętowa. Musisz w tej sprawie zadzwonić do BOK Twojego operatora komórkowego, albo na stronie sieci sprawdzić w jaki sposób aktywować czy dezaktywować te usług, a także jak nimi zarządzać.

Znając życie masz te usługi po prostu zablokowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...