Jump to content

Redmi 4 Pro vs Redmi Pro

gala27a
 Share

Recommended Posts

Witam,

Przymierzam się do zakupu Xiaomi zastanawiam się który tel wybrać. Jako że mój tel HTC One M7 Silver wyzionął ducha jakiś czas temu muszę na dniach kupić tel. zamawiany będzie albo Ali Goldi z ubezpieczeniem lub ibuygou i tak jakie widzę wady zalety, jako że nie miałem wcześniej dużego tel to nie wiem czy 5,5 by był dobrym wyborem a nie miałem w ręce takiego dużego jeszcze 

Redmi 4 Pro - Grafit

+ Poręczny, długi czas na bateria, 

- gorszy aparat niż Redmi Pro

Redmi Pro 

+ OLED , lepszy Aparat, czytnik lini z przodu, podświetlane klawisze 

- Wsparcie androida dla mediatek, krótszy czas na baterii niż redmi 4 pro ze względu na większy wyświetlacz oraz prądożerny procek

Nie wiem czy opłaca się dopłacać do Redmi Pro mam spory dylemat bo z jednej strony 4 Pro jest bardziej poręczny i lepiej na baterii wytrzyma a wydajność w obydwu powinna być zadowalająca mediatek x20/x25 bardziej wydajny ale i mocniej prądożerny jednak OLED oraz lepszy aparat

Doradzicie czy opłaca się dopłacać niewiele do Redmi Pro

Opłaca się dopłacić. X20/x25 nie są prądożerne, ale snap 625 jest mega energooszczędny stąd lepsze czasy na baterii, niemniej jednak po M7 i z pracy na baterii redmi pro będziesz bardzo zadowolony, do tego w temacie o redmi pro jest dolby atmos na niego a pewnie mając HTC jesteś wrażliwy na jakość audio

Wysłane z Lenovo P2

Szczerze to bateria w m7 lipna była bo jak się lekko przycicneło to nawet dnia nie wytrzymała więc na pewno na + w oby będzie bateria wiadomo im dłużej tym lepiej, ciekawi mnie ten OLED jak to wygląda i jeszcze w Redmi Pro usb c co może nie jest maga wadą ale sporym utrudnieniem bo niewiele osób ma ładowarkę na stanie by ewentualnie podładować tel jak jest się w potrzebie co przy mikro usb problemu nie ma. w gry nie gram ewentualnie od czasu do czasu jak muszę czymś zabić czas  na pewno większy ekran to lepiej czyta się teks, stony przegląda oraz filmiki ogląda ale czy będzie poręczny 

Nie mam dużych dłoni a 5,5 cała jedną ręką obsługuje. Redmi pro jest bardziej premium, natomiast musisz się przygotować na odblokowanie bootloadera i wrzucenie xiaomi.Eu bo nie ma globala na ten model. Jeśli zaakceptujesz rozmiar ekranu to na plus w redmi 4 pro masz tylko baterie. Przy czym ta w redmi pro, przy aktywnym dual sim, pełną synchronizacją, kilku godzinach muzyki że streamu trzyma mi ok 6h SoT.
Co do usb-c pod tym kątem o którym pisałeś jest to wada, natomiast jest dużo wygodniejsze a zawsze można kupić przejściówkę za 5zeta czy dwie i wrzucić ją w portfel czy do auta. Wtedy naładujesz wszędzie

Wysłane z Lenovo P2

• mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...