Skocz do zawartości

Problem z pocztą,powtarzające się mail-e


niedzwiedz1981

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czy ma ktoś może podobny problem jak ja, mianowicie pod konto gmail podpiąłem dwie poczty z onet-u. Wszystko ładnie działa, ale są sytuacje że niektóre mail-e mimo ich przeczytania po chwili odznaczają się jako nieprzeczytane, czasami potrafią kilkanaście razy się zaznaczać jako nowe, mimo że były przeczytane. Czy spotkał się ktoś z Was z takim problemem? Jest on strasznie irytujący, jak przeczytane mail-e po minucie pojawiają się ponownie i tak w kółko.

Soft mam global 8.1.1.0 (MHOMIDI)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, niedzwiedz1981 napisał:

Witam, czy ma ktoś może podobny problem jak ja, mianowicie pod konto gmail podpiąłem dwie poczty z onet-u. Wszystko ładnie działa, ale są sytuacje że niektóre mail-e mimo ich przeczytania po chwili odznaczają się jako nieprzeczytane, czasami potrafią kilkanaście razy się zaznaczać jako nowe, mimo że były przeczytane. Czy spotkał się ktoś z Was z takim problemem? Jest on strasznie irytujący, jak przeczytane mail-e po minucie pojawiają się ponownie i tak w kółko.

Soft mam global 8.1.1.0 (MHOMIDI)

Sprawdź, czy masz "IMAP" w ustawieniach konta. Być może ustawiłeś POP3/POP i stąd maile wracają, bo w tym trybie nie są one usuwane z serwera poczty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam koledzy imap, sprawdziłem właśnie. Nie wszystkie maile powracają, niektóre ale wtedy już  do bólu... dziś jeden mail usunałem powrócił i tak chyba z 10 razy i zapewne jeszcze powróci .Ale zauważyłem że jak wejdę na poczte z kompa to wszystkie przeczytane na telefonie maile są odznaczone lub usunięte a te "nachalne" są tam nie usunięte, jak usunę je z pozycji kompa to w telefonie tez gina. dziwna sprawa ale irytujaca...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...