• 0
kivoPL

Jak odróżnić RN3P ?

Question

Witam, chciałbym kupić sobie Xiaomi Redmi Note 3 Pro 3/32 gb

Z tego co słyszałem są 2 wersje tych telefonów, tzn.. no to z tym lte i pasmem 800 czy coś takiego.. Może mi ktoś wytłumaczyć czym to się różni ? Telefon chce kupić na allegro, ale tam na wielu aukcjach nic na ten temat nie jest napisane, no chyba, że jest ale nie widzę :D

No i ogólnie czy telefon jest godny polecenia ?

Pozrawiam Miłosz

9 answers to this question

Recommended Posts

• 0

No ma pasmo LTE 800MHz czyli B20.

Telefon powinien być sprzedawany z dopiskiem "kate", "B20", "LTE 800". Jeśli tak nie jest, prawdopodobnie sprzedawana jest wersja Kenzo bez B20.

Telefon godny polecenia bez dwóch zdań. 

• 0
14 minut temu, JestemMortem napisał:

No ma pasmo LTE 800MHz czyli B20.

Telefon powinien być sprzedawany z dopiskiem "kate", "B20", "LTE 800". Jeśli tak nie jest, prawdopodobnie sprzedawana jest wersja Kenzo bez B20.

Telefon godny polecenia bez dwóch zdań. 

Są one jakoś droższe ? czy raczej w tej samej cenie ? No i zwracać na coś jeszcze uwagę podczas szukania aukcji ? 

@update

No i z jakim oprogramowaniem ? Tzn. jaka wersja tego miui ma być ? nie chciałbym bawić się z wgrywaniem tego, ale jeśli będzie to konieczne..

Edited by kivoPL

• 0
8 minut temu, kivoPL napisał:

Są one jakoś droższe ? czy raczej w tej samej cenie ? No i zwracać na coś jeszcze uwagę podczas szukania aukcji ? 

Są ciut droższe... Jeżeli jest b20 = kate, jeżeli nie ma = kenzo. Przynajmniej jeżeli mówimy o modelach na Snapdragonie, model na MTK nie ma 2 wersji.

• 0

Przecież Ci wytłumaczyli wszystko.... Czytasz co do Ciebie ktoś pisze ?

Masz na tej aukcji gdzieś dopisek :

37 minut temu, JestemMortem napisał:

Telefon powinien być sprzedawany z dopiskiem "kate", "B20", "LTE 800". 

?????

• 0

Nie chodziło mi tu tylko o lte, bo wiem, że to jest dobra wersja, chodzi mi ogólnie o akcje 

1 godzinę temu, Redmi2 napisał:

Albo special edition lub dopisek international version.

Dodatkowo kenzo ma na pudelku po chinsku specyfikacje, manual chinski i ladowarke chinska.

Kate ma wieksze pudelko, napisy na nin w jezyku angielskim, angielski manual i ladowarke eu.

Kate ma 152mm

Kenzo ma 150mm

Kate ma b20 lte a kenzo nie.

Oba maja w opisie na pudelku Qualcomm.

Obie to wersje Redmi Note 3 Qualcomm zwane tez jako Pro.

Wersja mtk. Jest to 1 wersja.

Ma pudelko po chinsku i na pudelku w specifikacji jest napis Mtk, manual i ladowarka chinskie.

Bez dopisku pro itp.

Tak odrozniamy te 3 wersje redmi note 3

Sent from my MI 4LTE using Tapatalk

A może byc taka sytuacja, że wersja z LTE b20 ma chińską ładowarkę ? Czyli kupując to :http://allegro.pl/xiaomi-redmi-note-3-pro-black-4g-lte-32gb-polska-i6696960462.html

dostane ładowarkę normalną ? (EU) ?

No i jak wygląda sprawa gwarancji ?

Edited by kivoPL

• 0

Ładowarka ma marginalne znaczenie, bo przecież można zastosować prawie każdą inną.

LTE B20, ze względu na rzadkość występowania w Polsce też nie powinno mieć ogromnego znaczenia.

Kluczowa sprawa jest w wymiarach urządzenia, które mają znaczenie przy akcesoriach, takich jak etui, czy szkło na ekran.

Osobiście nie widzę ważnego powodu aby szczególnie nastawiać się na kate.

Guest
This topic is now closed to further replies.