Jump to content

Zacinanie, następnie restart i kilkuminutowe uruchamianie


Deddis
 Share

Recommended Posts

Witam, 

Otóż mój problem jest następujący: posiadam Xiaomi Redmi Note 2 zakupiony w 2015 roku około września prosto z chin (nie pamiętam przez kogo dokładnie), data baterii to 2015.09.05. przez całe 1.5 roku nie było problemów działał wręcz epicko. 

Około 2 tygodni temu po podłączeniu telefonu do  ładowarki sieciowej na całą noc (robiłem to bardzo często) zauważyłem, że telefon zacina się na około 4-5 sekund i samoistnie restartuje, a także zaczyna uruchamianie. Początkowo było to jedno dwa uruchomienia na godzinę, teraz jest to już kilkukrotnie w przeciągu 10 minut. 

Telefon spadł mi niezliczoną ilość razy, troszkę poobijany no ale działał niezawodnie mimo to. Było kilka wirusów (trojany) w plikach systemowych których nie mogłem usunąć, toteż pomyślałem, iż to jest przyczyna. Po oddaniu na serwis został przegrany cały system operacyjny z MI 6 na Mi 8. Pomimo to telefon zachowuję się identycznie.

Czy może  to być problem z baterią czy raczej już inne bardziej konstrukcyjne sprawy? Czy ktoś spotkał się z podobnym problemem ze swoimi telefonami i jakie były tego przyczyny?

 

Link to comment
Share on other sites

  • mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...