Skocz do zawartości

Bateria redmi 3s 3/32


PitaPaj

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Miałem dziś dziwną przygodę z moim redmi 3s. Wczoraj wieczorem telefon naładowałem do 100% (ok. godz 22). Ustawiłem budzik na 7 rano, wyłączyłem transmisję danych, gps i ogólnie wszystko co zbędne + aplikacje w tle.

Rano zaspałem, bo budzik się nie włączył (był ustawiony prawidłowo na następny dzień) była godzina 7.40/50. Sięgając po telefon i próbując odblokować paluchem i przyciskiem nie było żadnej reakcji - telefon był wyłączony. Włączyłem telefon (co zajęło ładnych kilka minut zanim cokolwiek się na ekranie zadziało - może ten typ tak ma) i okazało się, że jest 20% baterii.

Telefon kupiony w x-kom na początku stycznia, wersja MIUI 8.1.1.0 stabilna (jeżeli ma to znaczenie).

Teraz nie widzę jakiś rażących spadków baterii - prawie 10 godzin od naładowania i 65% baterii.

Ma ktoś pomysł co spowodowało taki spadek "mocy" i wyłączenie telefonu? Może ktoś miał podobne sytuacje?

Z góry dzięki za odpowiedzi! :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

także miałem niespodziewane spadki baterii i nie wyjaśniony drenaż przez proces ''android''.
polecam odblokować bootloader, wgrać MIUI Polska lub Xperia CM 13 mod i problem przejdzie, poza tym nie będzie tyle syfiastych aplikacji w fonie.

 W każdym razie mi to pomogło ;) przy normalnych używaniu telefonu osiągam SoT na pozomie ok 9-11 h na 1.5 dnia pracy zarowno na 8.1.4.0 jak i CM13.

Edytowane przez wojciech.wilczo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...