Jump to content

Pierwszy Chinczyk z Chin ? Kilka pytań i wątpliwości

raiders

Recommended Posts

Witam

To mój pierwszy post na forum więc  jak jest w złym miejscu  ,a pytania  się powtarzają  to proszę  o wyrozumiałość .

Od dłuższego czasu rozglądam się za nowym telefonem i padło na markę Xiaomi   pierwotnie miał to być model redmi 3s 3/32 zakupiony w PL dystrybucji ale cena 899zl trochę mnie powstrzymywała i kilka osób radziło mi zakup w chinach . Ale zgłębiając  temat   trafiłem na redmi4  3/32   i info  o pojawieniu się telefonu w PL dystrybucji w  najbliższym czasie  więc  postanowiłem poczekać , no i faktycznie telefon ma się pojawić 23.02 .2017 oficjalnie w PL  w cenie 999-1099zl   nie takiej ceny się spodziewałem :)  .

No nic przyszedł czas się przełamać i kupić  fona w chinach znalazłem 2 oferty na alli

->Goldway

i Xiaomi online store

1 . która z  tych ofert lepsza ?

2. oba mają  globala  także  bez problemu bedzie język PL  ,a MiUi  zaktualizuję   ?

3 Naczytałem się ze po zakupie tel w chinach  trzeba  wgrać od nowa całe oprogramowanie  bo to co dostajemy może być z wirusami itp syfem ?

4. Polecacie  tu na forum wysyłkę od goldway "method seler" co ma gwarantować  uniknięcie vatu    ,co z wysyłką kuierem DHL w przypadku Xiaomi store ?

5. ile tego vatu  naliczają ?  bo jak do tej pory nie zamawiałem nic droższego jak 80- 90€ i vatu do tej pory nie uświadczyłem

6. Na aukcjach można wykupić  gwarancja za ~ 10€  na PL  ,faktycznie to jakaś gwarancja realizowana w PL czy pic na wodę ?

Jest to mój powrót do androida po prawie 5-6 latach siedzenia na wp i  applu  także  nie ogarniam tego wszystkiego i boję się trochę  tej przesiadki :) ale  trzeba próbować  .

7 minut temu, tpawel napisał:

jak chcesz kupić z Chin to masz problem bo tam zaraz zacznie się przerwa noworoczna

Wysłane z mojego Redmi Pro przy użyciu Tapatalka

Tak wiem   trzeba będzie poczekać w tyg  lub  kupić u tego pana http://allegro.pl/nowosc-hit-xiaomi-redmi-4-pro-3-32gb-z-pl-white-i6627138569.html  jak mnie bardzo przyciśnie .

• mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...