Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

mam dość dziwny problem związany z Google Play. Otóż, podczas pobierania oraz aktualizowania programów musi mieć dostęp do Wifi. Czy da się to jakoś obejść? Czy winą może być to, że ciągnę cały czas na oryginalnym systemie (niespolszczonym)?

Pozdrawiam

Opublikowano

Nie miałem go na starcie, musiałem go instalować przy pomocy instalki, którą poleciła mi jakaś osoba z forum. Mam wrażenie, że system nie pozwala na taki zabieg jak ciągniecie transferu z sieci komórkowej przez aplikacje nie Mi. Czy można ewentualnie to wyłączyć? Czy może jednak to jest wina Google Play?

Opublikowano (edytowane)

Jeśli było to instalowane osobno to może być z tym jakiś problem. Czy da się to obejść to nie wiem, aktualnie siedzę na globalu i mogę pobierać przez WiFi i sieć komórkową. Ale z tego co pamiętam, na china też mogłem pobierać przez to albo przez to. W aplikacji Pobrane (Download czy jakoś tak) w ustawieniach może da się coś ustawić.

Edit:

Dokładnie to co podał @Redmi2 :) 

Edytowane przez Pepso94
  • Like 1
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...