Skocz do zawartości

Zawieszający się zasięg mi 4lte


czaki

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Mam taki problem mały, a mianowicie chodzi o to, że przynajmniej 3 razy w tygodniu zawiesza się zasięg brakuje jednej kreski do fula internet wtedy nie chodzi i sms-y nie dochodzą wychodzi błąd że nie można wysłać wiadomości. Jedyne co pozostaje to restart systemu i wtedy działa wszystko dobrze. Co można zrobić ? Mam miui 8 i andka 6.0

Wysłane z mojego MI 4LTE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli nie to powinienes wykonac raczej, a jesli wykonales to problem jest gdzies indziej. Proponowalbym Ci zrobic WIPE z poziomu TWRP.

Ok spróbuję dzięki za pomoc dam znać za kilka dni czy zadziałało ;)

Wysłane z mojego MI 4LTE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, czaki napisał:


Ok spróbuję dzięki za pomoc dam znać za kilka dni czy zadziałało ;)

Wysłane z mojego MI 4LTE przy użyciu Tapatalka
 

Zrob sobie tylko backup danych ;) ja zrobilbym full wipe cache, davlink, i data jesli mocno Ci nie zalezy na apkach i danych a jesli mocno zalezy to bez data :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrob sobie tylko backup danych ja zrobilbym full wipe cache, davlink, i data jesli mocno Ci nie zalezy na apkach i danych a jesli mocno zalezy to bez data

No i po kilku pięknych dniach czar prysł zrobiłem full wipe i znów ten sam problem się pojawił już nie wiem co zrobić ..

Wysłane z mojego MI 4LTE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, czaki napisał:

No i po kilku pięknych dniach czar prysł zrobiłem full wipe i znów ten sam problem się pojawił już nie wiem co zrobić ..

Ja bym wgral jeszcze od poczatku xiaomi.eu jak problem nadal bedzie wysyepowal to ewidentnie cos sprzetowo jest nie tak. Moze Ci antena pada w telefonie i dlatego gubi zasieg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wgral jeszcze od poczatku xiaomi.eu jak problem nadal bedzie wysyepowal to ewidentnie cos sprzetowo jest nie tak. Moze Ci antena pada w telefonie i dlatego gubi zasieg

Wgrałem i dzień później znów to samo więc prawdopodobnie to nie oprogramowanie a sprzęt zawodzi?

Wysłane z mojego MI 4LTE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego też się obawiałem, skoro gubi Ci zasięg może być coś z anteną lub PCB, telefon jeszcze na gwarancji?

Nie gubi zasięgu zawieszaa się prawie na ful zasięg nie spada nie rośnie i problem jest wysyłaniem wiadomości bo nie da się wysłać wtedy trzeba uruchomić ponownie internet też wtedy nie działa

Wysłane z mojego MI 4LTE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, czaki napisał:

Nie gubi zasięgu zawieszaa

Przepraszam chyba pomylilem watki :)

4 godziny temu, czaki napisał:

problem jest wysyłaniem wiadomości bo nie da się wysłać

wyswietla sie jakis komunikat? Mozna np. wtedy dzwonic?

Telefon masz jeszcze na gwarancji, tylko nie mow, ze kupowales od Technosa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyswietla sie jakis komunikat? Mozna np. wtedy dzwonic?
Telefon masz jeszcze na gwarancji, tylko nie mow, ze kupowales od Technosa?

Szczerze to nie pamiętam od kogo xD.. czy gwarancja? Nie wiem czy uznaje bo ekran wymieniałem.. czy można dzwonić nie próbowałem, a komunikat nic pierw pisze oczekuje przez 2 min potem błąd że nie można wysyłać wiadomości.

Wysłane z mojego MI 4LTE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Szczerze to nie pamiętam od kogo xD.. czy gwarancja? Nie wiem czy uznaje bo ekran wymieniałem.. czy można dzwonić nie próbowałem, a komunikat nic pierw pisze oczekuje przez 2 min potem błąd że nie można wysyłać wiadomości.

Wysłane z mojego MI 4LTE przy użyciu Tapatalka


PS od xiaomiforsale.com kupiłem

Wysłane z mojego MI 4LTE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, czaki napisał:

czy gwarancja? Nie wiem czy uznaje bo ekran wymieniałem

Moze sie nie zorientuje, aczkolwiek pewnie wymieniajac ekran zostaly pozrywane plomby w srodku. Skoro zmiany softu nie pomagaja to raczej nie softowy problem a problem gdzies w urzadzeniu. Skoro nie mozesz oddac na gwarancje to nie wiem co Ci pozostaje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze sie nie zorientuje, aczkolwiek pewnie wymieniajac ekran zostaly pozrywane plomby w srodku. Skoro zmiany softu nie pomagaja to raczej nie softowy problem a problem gdzies w urzadzeniu. Skoro nie mozesz oddac na gwarancje to nie wiem co Ci pozostaje...

Dziś mi się zawiesił i z ciekawości spróbowałem zadzwonić jak pisałeś wyżej oczywiście pocztą się włącza od razu i sms dalej oczekujący gdy odbiera pocztą nagle zasięg się rusza i wiadomość wysyła ... Czarna magia .

Wysłane z mojego MI 4LTE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, czaki napisał:


Dziś mi się zawiesił i z ciekawości spróbowałem zadzwonić jak pisałeś wyżej oczywiście pocztą się włącza od razu i sms dalej oczekujący gdy odbiera pocztą nagle zasięg się rusza i wiadomość wysyła ... Czarna magia .

Wysłane z mojego MI 4LTE przy użyciu Tapatalka
 

Powiem Ci szczerze, ze nie mam pomysłu na ten Twoj telefon... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie próbowałem a jest coś wartego polecenia ?

Wysłane z mojego MI 4LTE przy użyciu Tapatalka


Jest choćby global,ale najpierw sprobowalbym kupić prepaida i zobaczyć czy na innej karcie tak się dzieje. Albo od razu idz do salonu niech kartę wymieniają.

Wysłane z mojego Redmi Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jest choćby global,ale najpierw sprobowalbym kupić prepaida i zobaczyć czy na innej karcie tak się dzieje. Albo od razu idz do salonu niech kartę wymieniają.

Wysłane z mojego Redmi Pro przy użyciu Tapatalka


A czym się różni global od eu ?

Wysłane z mojego MI 4LTE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Nezumi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...