Darekkk Opublikowano 3 Stycznia 2017 Opublikowano 3 Stycznia 2017 (edytowane) Cześć, Miałem dotychczas zainstalowaną wersję Miui Global 7.3 (stabilna) 7.3.7.0 (MHRMIDE) - chyba syfmiui. Wczoraj zaktualizowałem (plikiem .zip) do wersji 8.1.1.0 mhrmidi. Używam dwóch kart sim tj. Play i Aero2. Pod wersją 7.3.7.0 bez problemu mogłem przypisać dla Play połaczenia głosowe i sieć np. 2g a dla Aero internet i LTE. Po wspomnianej wyżej aktiualizacji wygląda to tak jak niżej przedstawia zrzut. Problem: dla Play nie mogę przypisać przeznaczenia "Połączenia głosowe" (choć działają) i wybrać preferowanej sieci 2g - jak widać na obrazku usilnie przypisuje 3G (zwiększając niepotrzebnie zużycie baterii). Drugi obrazek ilustruje brak mozliwości zmiany preferowanej sieci. Po kliknięciu w to poniższe zaznaczenie pojawia się wybór pomiędzy ... obiema kartami i opcją "nieustawione". Wcześniej była możliwośc przypisania połączeń. Co radzicie? Edytowane 3 Stycznia 2017 przez Darekkk
Zexon72 Opublikowano 3 Stycznia 2017 Opublikowano 3 Stycznia 2017 Błąd 1szy - aktualizacja zipem tak odległych kompilacji - raczej nie mogła się powieść. Błąd 2 - zainstalowałeś Global Stable, a on delikatnie mówiąc za stabilny nie jest. Najlepszym rozwiązaniem będzie reinstalacja systemu z poziomu komputera za pomocą programu MiFlash. Zainstaluj sobie Global Developer - działa o niebo lepiej niż Stable. Jak to uczynić, to na forum znajdziesz wszystkie potrzebne informacje i tutoriale.
Nezumi Opublikowano 3 Stycznia 2017 Opublikowano 3 Stycznia 2017 Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
Rekomendowane odpowiedzi