Skocz do zawartości

Wysypująca się aplikacja FB


MY7O

Rekomendowane odpowiedzi

Ok, szlag już mnie trafia z tym MIUI.

Telefon: Redmi 3S
MIUI Global 8.1.1.0 Stable MALMIDI
Android: 6.0.1 MMB29M
Problem z aplikacją FB
Świeży system, bez jakichkolwiek aplikacji, łączę się z WiFi, ściągam aplikacje FB przez sklep, instaluje - wszystko OK. Loguje się do apki, dalej, dalej, dalej, pojawia się pierwsza strona z newsami, nowymi postami, aktualnościami i jest ok. W momencie kiedy chcę zescrollować na dół, aplikacja się wywala i wyskakuje okienko "zgłoś problem itp.".
Co ciekawe, kiedy uruchomię aplikację i zamiast scrollować na dół, wejdę np. na moją tablicę, lub jakikolwiek fanpage, lub jakąkolwiek tablicę innych osób, to mogę bez problemu scrollować w dół i aplikacja się nie wywala. W momencie kiedy powrócę do aktualności (kwadratowa ikonka u góry po lewej) i wyświetli mi się pierwszy post, przy próbie scrollowania w dół, od razu crash.

Problem występuje również na 2 innych sztukach tego samego telefonu.

Problem nie występował przed najnowszą wersją FB. Przez jakiś tydzień od zakupu telefonu wszystko śmigało pięknie, po aktualizacji FB też, aż tu nagle nie wiadomo skąd zaczęły się takie cyrki.
Wina raczej apki? Chyba nie pozostaje mi nic innego jak czekanie na jakąś aktualizację FB.

PS.
Ściągnąłem starszą wersję FB i dzieje się dokładnie to samo.
Co ciekawe, raz na jakiś czas (powiedzmy ze 3 razy dziennie) aplikacja działa poprawnie przez jakieś 10 minut, potem znowu się wysypuje.
Czy jest ktoś kto posiada taką samą konfigurację telefonu i spotkał się z tym problemem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...