Jump to content

Redmi 4 Pro z Polski

Crunck
 Share

Recommended Posts

11 godzin temu, Crunck napisał:

Witam

Zastanawiam się nad zakupem Redmi 4 Pro z Polski. Aukcja allegro

Czy ktoś może podpowiedzieć na co zwrócić szczególną uwagę przy kupnie tego smartfona ? Jak sprawdzić że jest to oryginalne Xiaomi ?

Pozdrawiam

Ludzie, kiedy wy sie nauczycie ze nie ma podrobek telefonow xiaomi? Widziales taka podrobke, widziales nieoryginalny telefon xioami? I jak mialoby byc to oplacalne skoro te telefony w chinach koszuja ~100$? Spotkales sie gdzies tu na forum z info o podrabianych telefonach?

Jedyna (?) podrobka xiaomi o ktorej kiedys bylo glosno byla nieudolna kopia mi4, w momencie gdy ten telefon kosztowal ponad 200$. 

Dam ci dwie rady:

1. Zobacz sobie na YT recenzje tego telefonu, albo realne zdjecia tego telefonu w siecii w kolorze gold/white. To co koles pokazuje na aukcji i co znajdziesz we wszystkich sklepach to wizualizacje. Odpal jak wyzej pisalem jakas recenzje i zobacz jak wielkie ramki ekranowe ma telefon w tym kolorze. Jesli ci to nie przeszkadza to ok, ale moim zdaniem jedyny sensowny kolor zeby ten telefon ladnie wygladal to czarny, bo ramki ekranowe zlewaja sie z kolorem obudowy. 

2. Ta aukcja allegro to jest jakis rekin biznesu, ktoremu nawet nie chcialo sie zmieniac obrazka. Prawdopodobnie kupuje telefony w sklepie spellmall widac na zdjeciu z pudelkami logo tego chinskiego sklepu. Zastanow sie jak moze wygladac gwarancja na ten telefon, pisze o realizacji w Polsce, tylko w jaki sposob? Wymiana, bo skad brac czesci do "naprawy"? Dla mnie to srednio godny zaufania sprzedawca, w bonusie zyczy sobie naprawde sporo za ten telefon 800zl to obecnie 190$, ten telefon kosztuje mniej w wersji czarnej na IBG z dostawa do domu kurierem, ubezpieczeniem od VAT i gwarancja realizowana czesciowo w Polsce. Inne formy zakupy jak aliexpress czy sklepy chinskie beda mialy jeszcze taniej (tylko z vat i gwarancja bedzie roznie).

Telefon w wersji gold w chinach kosztuje ~130$.

Ja bym na pewno zaznajomil sie z tym co napisalem w 1 punkcie, zeby nie bylo rozczarowania, po wyjeciu telefonu z pudelka. Punkt 2 pod rozwage, twoje pieniadze twoja sprawa.

Edited by PurpleHaze

Bardzo dziękuję za rzetelną odpowiedź :) 

Tak się składa że kolega z pracy dzisiaj zakupił u tego sprzedawcy Redmi 4 Pro w kolorze złotym i miałem okazję potrzymać je w ręku. Telefon jest na prawdę fajny. Kolor tak jak piszesz mi też podoba się najbardziej czarny. A gwarancja jest prawdopodobnie tak jak piszesz na gębę i do pierwszego zepsucia aparatu ;/

Chciałem żonie zrobić prezent pod choinkę, więc z Chin nie dojdzie, ale przełożę to na następna okazję bo po przemyśleniach wolę faktycznie zamówić z Chin

Pozdrawiam i dzięki :)

13 godzin temu, Crunck napisał:

DHL + oba ubezpieczenia. Bez użycia kuponów.

To możliwe ?? :o

Ubezpieczenia wysylki nie ma co brac, jesli placisz paypalem.

Za to na ibg uzywanie kuponow to juz obowiazek. Z tego co widze chlopaki w innym watku wklejali kupon na 21$ dla redmi 4 pro (czy tam prime). To daje ~175$ koncowa cene ~750zl.  

25 minut temu, tpawel napisał:

Jak za czarny to może dobra cena, ale złoty można kupić i tak 40$ taniej

Wysłane z mojego Redmi Pro przy użyciu Tapatalka

No tak ja pisze o czarnej wersji, u goldiego z ubezpieczeniem wychodzi niewiele taniej bo 155$ +10$ wysylka non vat. W tym wypadku nie ma co nawet deliberowac czy goldway czy ibg. 

• mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...