Skocz do zawartości

smsy z iPhone'a na xiaomi


Laylot

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Od niedawna, po kilku latach używania iPhone'a postanowiłem zmienić platformę na androida (Xiaomi Redmi 3s:)

Próbuję od kilku dni uporać się z przerzuceniem większości elementów z iPhone'a.

Kontakty bez najmniejszego problemu udało się przerzucić przez kontakty google.

Największy problem mam z sms'ami. W histori sms'ów (kilka lat) mam bardzo ważne informacje, które chciałbym mieć na nowym telefonie dlatego to tak ważne dla mnie.

Niestety nie mam zielonego pojęcia jak to powinienem zrobić. Każdy magiczny program (polecany w internecie) właśnie do takiego importu, chce narzucić mi jednocześnie swoją jakąś konkretną aplikację do obsługi sms'ów. Oczywiście muszę wtedy taką aplikację ustawić jako domyślną.

Czy macie jakiś sposób godny polecenia, który pozwoliłby na bezproblemowe zaimportowanie całej historii smsowej z iPhone na androida - dokładnie na aplikację google messenger?

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Laylot napisał:

/.../

Kiedyś bawiłem się z robieniem kopii i przywracaniem sms w telefonie siostry. Bardzo fajna apka to SMS Backup & Restore z tym, że to program na Androida. Musiałbyś poczytać, czy jest dostępny dla iOS oraz z jakich rozszerzeń kopii potrafi przywracać dane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, mrosi napisał:

Bardzo fajna apka to SMS Backup & Restore z tym, że to program na Androida.

Potwierdzam, przed erą Xiaomi i jego chmury to był pierwszy i podstawowy program* na każdym kolejnym telefonie. Tego próbowałeś? http://www.hongkiat.com/blog/transfer-iphone-sms-to-android/

*chciałam napisać 'must have', ale znów bym dostała bęcki od mrosi za używanie terminów technicznych w lengłydżu... ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...