Skocz do zawartości

Szybkości LTE


data17

Rekomendowane odpowiedzi

Przed chwilą, data17 napisał:

 

Jaka mieliście maksymalna szybkość LTE? U mnie w play wyciąga tylko 7mb/s góra

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

 

Miałem PLAY LTE ale zrezygnowałem, w mojej lokalizacji za duże obciążenie sieci i przez to słabe prędkości wręcz modemowe w weekendy. Teraz karta ORANGE i oczywiście jest lepiej dziś testowałem pobieranie 10,93 Mbps wysyłanie 27,32 Mbps ping 32. Taki test też robiłem na Areo2 gdzie mają BTS Plus i prędkości LTE też były wysokie. Ogólnie w tym temacie jeśli chodzi o moją lokalizację PLAY odpada, brat ma w stolicy i jest ok. Jeśli uważasz że masz za wolno to zapewniam to nie wina telefonu tylko operatora.Pozdrawiam.

Edytowane przez slimdick
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na Virgin (play) też dramat- parę Mbps downloadu to standard. Najlepsze że szybciej jest jak włącze innego operatora i mimo że tylko 3g to dojeżdżam do 20 Mbps. Oczywiście zasięg prawie maksymalny.

U brata w orange na lte 40 Mbps.

Wysłane z mojego MI 4LTE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, squirrelkuss napisał:

U mnie na Virgin (play) też dramat- parę Mbps downloadu to standard. Najlepsze że szybciej jest jak włącze innego operatora i mimo że tylko 3g to dojeżdżam do 20 Mbps. Oczywiście zasięg prawie maksymalny.

U brata w orange na lte 40 Mbps.

Wysłane z mojego MI 4LTE przy użyciu Tapatalka
 

Z tym 3G to dobry wynik u mnie takich nie miałem. Co do LTE to na samym początku jak PLAY wprowadził do testów LTE bez ograniczeń miałem tyle ile mi telefon pozwalał 80 Mbps, jak testy się skończyły i prędkość się skończyła. Na allego można kupić takie stare karty PLAY LTE nabite po 800-1000zł :D Sam mam kilku znajomych co mają w szufladzie te karty, nabijali żeby przedłużyć ważność a teraz przy tych prędkościach szkoda w modem wkładać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jadą ostro z moderną, Warszawa ładnie się już odkorkowała. Ostatnie miesiące to faktycznie był dramat, ale nowe 2600Mhz i zwiększenie z 5 do 10MHz LTE2100 robi naprawdę dobrą robotę, do tego dobrze jest mieć telefon z LTE-A.

Wysłane z mojego Redmi Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Play i dobrze działające LTE to taki mit jak Pegaz. Ponoć istnieje, ale nikt tego nie widział. ;) Jestem w trakcie zmiany z Play na T-Mobile i mam porównanie. W trybie LTE Play działa znacznie gorzej niż w 3G: Niby 4G a jest około 2-3 Mbps, w tym samym czasie 3G T-Mobile zapina się na 10 Mbps, a LTE powyżej 25 Mbps.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, tpawel napisał:

Wszystko zależy gdzie. Masz już 2600 u siebie?

Wysłane z mojego Redmi Pro przy użyciu Tapatalka
 

Tak zgadzam się zależy gdzie. U mnie już było dobrze, teraz z 4 BTS zrobiły się 2, pewnie pojechały do Warszawy ;) Tak jak pisałem wcześniej miałem ofertę PLAY LTE na kartę bez limitu i byłem bardzo zadowolony, z dnia na dzień się skończył zasięg i karta poszła do szuflady. Więc z tego co napisałeś i nie odbieraj tego za złośliwość teraz wszyscy powinniśmy się przeprowadzić do Warszawki :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, tpawel napisał:

Nie,nie tylko Warszawa. Pytanie co się stało że 2 nadajniki zniknęły bo to bylyby jedne z pierwszych w Polsce jeśli chodzi o Playa. Co to za miasto?

Wysłane z mojego Redmi Pro przy użyciu Tapatalka
 

Jak to co się stało trzeba było gdzieś indziej zakryć białą plamę zasięgu na mapie Play. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma takich sytuacji. Przeniesienie nadajników w inne miejsce jest kompletnie nieopłacalne, przy demontażu masa sprzętu nadaje się tylko do utylizacji. Do tego koszty robocizny zabijają sens tego typu zabiegów. Co to za mieścina?

Wysłane z mojego Redmi Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Nezumi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...