• 0
Ronin

Następca dla SGS3 LTE co wybrać i najważniejsze gdzie kupić?

Question

Witajcie

Nadszedł czas na wymianę zmęczonego już Samsunga S3LTE. Wybór telefonów jest całkiem spory i liczę na wasze opinie.

Potrzebuję niezawodnego sprzętu z ekranem powyżej 5". telefon używany do szerokorozumianych zastosowań biurowych i multimediów (nie gram).

Często jestem w miejscach o kiepskim zasięgu a muszę korzystać z internetu (głównie karta PLAY) więc B20 raczej przydałoby się. Czy da się to jakoś odblokować/uruchomić w nie posiadających go sztukach?

Myślałem o MI5 lub Redmi PRO tylko to 800MHz... ale jak warto to dołożę i do MI5s Plus

Nie ma konkretnie przeznaczonej kwoty ale nie chcę przepłacać (za oficjalną dystrybucję jest dość duża dopłata).

Potrzebna mi jest na niego faktura zakupu (VAT bez znaczenia) więc zakup w kraju.

Najważniejsze gdzie kupić?

Znalazłem na aze.com.pl dobrą cenę dzisiaj (black friday) na MI5 3/32 i na MI5s Plus tylko czy warto?

Edited by Ronin

11 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Po S3 LTE to każdy xiaomi będzie lepszy. Nawet najtańszy. Proponuje w polskiej dystrybucji np. x-kom redmi note 3 pro lub mi5.

• 0

Spora dopłata w X-kom za polską dystrybucję w porównaniu do innych sklepów z dobrą opinią na forum. W tej "dopłacie" zapewne nie jest zawarte wzbogacenie o LTE B20?

• 0

Te ceny w sklepach to z kosmosu czasem biorą. Ja mam drugiego z aze i nie narzekam. Kolega też swój i żony tam kupił i looz.

W aze mają teraz Mi5 za 1299zl. Jeszcze wczoraj wszystkie kolory dostępne. 

Ja mam Mi5 3/32 od wczoraj i rewelacja :)

• 0

Tak jak pisałem-ja mam teraz Mi5 z aze a wcześniej Mi4. Kolega ma Mi4 i jeszcze jakiś swojej żony. Zero problemów 

• 0

Czy jakiś model z tych lepszych (mi5 i wyżej) obsługuje B20?

Z aze znajomi mieli do czynienia i też chwałą.

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka

Guest
This topic is now closed to further replies.