Ronin

Użytkownicy
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Ronin

 • Rank
  Nowy
 1. Ze względu na to LTE nie będę ryzykował za wielkiej kwoty i zdecydowałem się na zakup Mi5.
 2. Czy jakiś model z tych lepszych (mi5 i wyżej) obsługuje B20? Z aze znajomi mieli do czynienia i też chwałą. Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka
 3. Spora dopłata w X-kom za polską dystrybucję w porównaniu do innych sklepów z dobrą opinią na forum. W tej "dopłacie" zapewne nie jest zawarte wzbogacenie o LTE B20?
 4. Szkoda, że nikt nie zechciał się wypowiedzieć.
 5. Witajcie Nadszedł czas na wymianę zmęczonego już Samsunga S3LTE. Wybór telefonów jest całkiem spory i liczę na wasze opinie. Potrzebuję niezawodnego sprzętu z ekranem powyżej 5". telefon używany do szerokorozumianych zastosowań biurowych i multimediów (nie gram). Często jestem w miejscach o kiepskim zasięgu a muszę korzystać z internetu (głównie karta PLAY) więc B20 raczej przydałoby się. Czy da się to jakoś odblokować/uruchomić w nie posiadających go sztukach? Myślałem o MI5 lub Redmi PRO tylko to 800MHz... ale jak warto to dołożę i do MI5s Plus Nie ma konkretnie przeznaczonej kwoty ale nie chcę przepłacać (za oficjalną dystrybucję jest dość duża dopłata). Potrzebna mi jest na niego faktura zakupu (VAT bez znaczenia) więc zakup w kraju. Najważniejsze gdzie kupić? Znalazłem na aze.com.pl dobrą cenę dzisiaj (black friday) na MI5 3/32 i na MI5s Plus tylko czy warto?