retronix Opublikowano 24 Listopada 2016 Opublikowano 24 Listopada 2016 (edytowane) Witam Proszę jeszcze mi wyjaśnić, bo wgrywam dodatki do redmi 3s polskiego miui i zawsze mam ten komunikat, w TWRP zaznaczone sprawdzanie sygnatury - może to odhaczyć? Ściągnąłem dodatki dla andka 6 już dwukrotnie. I na koniec to jak mam odblokowany bl oczywiście mam xiaomi pl i gdybym chciał przejśc na globala dev to wgrywam go juz w fastboot a nie w edl i nie zablokuje mi bl? Edytowane 24 Listopada 2016 przez retronix
Rekomendowane odpowiedzi