Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Witam

Proszę jeszcze mi wyjaśnić, bo wgrywam dodatki do redmi 3s polskiego miui i zawsze mam ten komunikat, w TWRP zaznaczone sprawdzanie sygnatury - może to odhaczyć?

Ściągnąłem dodatki dla andka 6 już dwukrotnie.

 

I na koniec to jak mam odblokowany bl oczywiście mam xiaomi pl i gdybym  chciał  przejśc na globala dev to wgrywam go juz w fastboot a nie w edl i nie zablokuje mi bl?

Edytowane przez retronix
  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...