Skocz do zawartości

Po aktualizacji Bład za błendem Pomocy


taba19

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanowne grono :) jestem posiadaczem Redmi Note 3 Pro 

Jak tylko go zakupiłem to zmieniłem oprogramowanie na MIUI POLSKA z Root , wgrałem kilka miesięcy temu zgodnie z jakaś instrukcją z forum której teraz nie mogę odnaleźć jednak po paru miesiącach( i aktualizacji MIUI) mam z tym oprogramowaniem problemy nie dostaje MMS tak jak powinienem czyli z małym podglądem jak przyjdzie i po kliknięciu na nim powinno się pokazać duże zdjęcie u mnie wygląda to tak ze mam jedynie czarny kwadracik a jak klikę na niego to dopiero mam zdjęcie ale od jakiegoś czasu mam z tym nawet problem bo i tak po kliknięciu w ten kwadracik pojawia mi się nie to co wysłał mi nadawca a jakieś zdjęcie z przed kliku tygodni dodatkowo są błędy z kamerą i pisaniem głosowym.

Wiec postanowiłem to przeinstalować ale jak zobaczyłem instrukcje https://miuipolska.pl/instalacja-miui-2016-2/  to zdębiałem bo nie jest zbyt szczegółowa a raz już uwaliłem fona dzięki tej instrukcji

dlatego mam do was kilka pytań i był bym bardzo wdzięczny za odpowiedzi

Pytania:1

1 czy teraz gdy chem zmienić rom muszę odnowa wszystko instalować ?? to jest najpierw chiński rom potem odblokować bootloder potem wgrać twrp i potem miui ??

2 czy korzystać z tego poradnika ( KOMPENDIUM WIEDZY REDMI 3/3S/PRO - ROM, BOOTLOADER, RECOVERY, ROOT, FAQ )?? jeśli tak to jeśli ktoś może to na dzień dzisiejszy jakie oprogramowanie ściągnąć i co wgrać ( bo jak wchodzę w pobieranie  oficjalnych romów to pojawiają się jakieś 3 wersje tego telefonu  Redmi Note 3 MTK Redmi Note 3 Qualcomm  Redmi Note 3 Special który to  ten co poszukuje ?? by nie spitolic :) Nadmienię iż mam WINDOWS  x64  za wszystkie odp dziękuje z góry )

 

AA i 3 chciałem wejść dziś po aktualizacji MIUI  polska do TWRP ale wykasuje mi ikona podłączenia komórki do kabla wiec chyba mi skasowało się TWRP ?? zgadza sie  i co teraz ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...