Skocz do zawartości

RN3P na ibuygou


James

Rekomendowane odpowiedzi

https://www.ibuygou.com/p-xiaomi-redmi-note-3-pro-qualcomm-snapdragon-650-hexa-core-18ghz-3gb-ram-32gb-rom-7298.html

Witam

Czy we wklejonym przeze mnie linku wersja kolorystyczna "silver" oznacza wariant ciemnoszary z czarnym przodem czy może ten białawy? Ponadto jak jest z opłacalnością zakupu na tej stronie? Niby jest promocja do jutra (11.11) ale wszedłem właśnie na banggood i tam ten telefon jest dużo tańszy, ponadto do wyboru jest każda wersja kolorystyczna. Z tego co wiem to na ibuygou działa za to roczna/dwuletnia gwarancja realizowana w Polsce. Jak to wygląda w przypadku tego drugiego sklepu?

Ponadto zastanawiam się nad wersją Kenzo lub Kate - wiele osób obstaje przy tym, że wersja Kenzo jest bardziej wspierana, ma dogodniejsze wymiary pod kątem doboru akcesoriów, ale z drugiej strony nie ma pasma LTE 800. Kwestią decydującą będzie dla mnie oprogramowanie - czy kupując wersję Kenzo z Globalem lub wgrywając MIUI Polska nie ma żadnych preinstalowanych chińskich aplikacji? Nie ma żadnych syfiastych nazw po chińsku nigdzie? Zależy mi na telefonie całkowicie wolnym od chińskich naleciałości.

 

W miarę możliwości proszę o odpowiedź na jak największą liczbę pytań, bo gdzie nie zapytam o coś na forum, to dostaję odpowiedź zazwyczaj na jedno pytanie lub nie na temat, a nie chcę zakładać oddzielnie kilku wątków każde z innym pytaniem. Z góry dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, muszateq napisał:

Silver ma czarny przód, z Ibg telefon przyjdzie z global stable, system czysty wolny od reklam i krzaczków, z Banggood raczej z syfmiui czyli soft do zmiany.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
 

Jesteś pewien, że silver ma czarny przód? Przed chwilą zamówiłem stąd, wersję BLACK, ale w opcjach jest też wersja SILVER.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój błąd, sprawdzałem na innym RN3 i do wyboru były kolory Silver, white i Gold, na podanej przez Ciebie jest black a na jeszcze innej Silver i grey wygląda na to że Silver ma biały przód, mój też jest biały i chyba zamawiałem silver.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...