Skocz do zawartości

xiaomipolska.com


SajmonMi4c

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś ma jakieś doświadczenie z tym sklepem? Wydaje się, że to nowy sklep na rynku ale ceny są zabójcze!!!! Do 6 grudnia wszystkie telefony -200zł. Nawet wysyłka z Polski a nie ściągany z Chin po zamówieniu. Chce zamówić Redmi 3s dla siostry i to niezła okazja za 336zł. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I nic nie zwróciło twojej uwagi po wejściu na tę stronę? Otwórz stronę byle jakiego sklepu internetowego i porównaj informacje począwszy od regulaminu itd.
To oszust. Próbował kilka dni temu założyć taki sam temat tu na forum i na telchina.pl.
Jak wyślą za pobraniem z opcją sprawdzenia paczki przed odbiorem to można próbować.


Taptalk HM Note 1s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś przeczytał jakikolwiek poradnik na temat zakupów w sieci to nie założył byś tematu. Ogólne zasady obowiązują zawsze niezależnie od tego co i gdzie chcemy kupić. Takimi pytaniami typu co z tym sklepem jest nie tak, to robisz wrażenie "właściciela" tego fake sklepu, który próbuje za wszelką cenę zrobić trochę rozgłosu wokół swojej "pułapki".

Taptalk HM Note 1s



  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ez kolego, barezo dużo kupuje w sieci i póki nie miałem żadnych problemów z jakimiś fejkami czy oszustwami. Ten sklep wrzucił swoją ofertę na grupę na fb gdzie ludzie z Lublina i okolicy sprzedają różne rzeczy. Widać że to jakiś świeży sklep dlatego pytam innych o radę. Na pewno nic tam raczej nie kupię, to bardziej mojej siostrze zależało bo to dla niej telefon. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to trzeba było tak od razu, że FB, Lublin itd. Ja rozumiesz to z takiej podlubelskiej wioski jestem i nie kumam za bardzo tych klimatów typu fejsy, snapy czaty czy grupy jakieś. Gdzieś w tym wszystkim się zagubiłem. Pójdę dzieci podpytam może mnie naprowadzą jakoś.

Taptalk HM Note 1s

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Acid zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...