Skocz do zawartości

Zaślepki USB/port słuchawek


kulig007

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Tak ostatnio buszowałem na Alledrogo i znalazłem zaślepki silikonowe, chroniące przed kurzem. Wiadomo, że we większości modeli porty USB i słuchawek nie są zabezpieczane, a kurz z czasem lubi się nagromadzić.

Muzyki nie słucham na telefonie, więc port słuchawek spokojnie na stałe, zabezpieczony przed kurzem. A przy ładowaniu tel. trzeba po prostu uważać, żeby nigdzie nie zgubić zaślepki. Aaaa i przy słuchawkach trzyma się bardzo solidnie, przy USB już troszkę słabiej. Ale mała szansa, że samo z siebie odpadnie. Ja kupiłem kilka sztuk, właśnie- w razie gdyby jakaś zaginęła ;)

Co ważne - koszt jest śmieszny... :!:

Wątek NIE MA NA CELU robienia żadnej reklamy, dlatego nie podaję konkretnego linku. Wystarczy wpisać w Alledrogo - zaślepka / zatyczka USB . Po prostu podsuwam pomysł zakupu, na ta małą pierdołę, ale przydatną. Pozdrówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaślepka na wejście słuchawek to nawet dobra opcja jak często z nich nie korzystamy, ale na USB takie cosik odpada, za często korzysta się z tego wejścia i każdorazowe zdejmowanie i zakładanie zaślepki szybko by nam się znudziło, no i trzeba gdzieś trzymać te zaślepki.

Można do telefonu kupić etui wraz z zaślepkami, producent xiaomi takie również oferuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem. Wg. mnie to dobry pomysł. Jak idę do pracy z telefonem to i tak jestem tam 8 godzin i nie podłączam urządzenia pod kompa. Wtedy taka zaślepka może być. Szczególnie, że trzymam telefon w spodniach a tam chcąc nie chcąc kurz czy fragmenty wytartego materiału kieszeni dostają się do usb. Wiem bo kiedyś z MI2 wygrzebałem ogromną ilość ściśniętego w złączu kurzu. Także moim zdaniem warto jeśli dobrze pasuje taka zaślepka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie to zadowala. Mam spokojną głowę, że USB nie zapcha się kurzem. A nie wadzi mi kilkakrotne wyciąganie zaślepki, gdy chce skorzystać z portu. Nie noszę póki co etui Nillkin'a(jakoś za duży wydawał mi się telefon) , często chowam i wyciągam z kieszeni spodni. Do tej pory nie zdarzyło się, żeby zaślepka zaginęła, lub się wyczepiła.

Wysłane z mojego MI 2S przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...