Skocz do zawartości

Brak 4G w Mi Max karta Plus


mcdriven

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Niedawno kupiłem Mi Maxa. Miał rom Global, jakiś 6.7.7. Wrzuciłem najnowszy dostępny 6.10.27. Ani w jednym ani w drugim nie mogę ustawić 4G. Z palca wprowadziłem nowy APN 

Nazwa: Plus
APN: plus
Typ uwierzytelniania: PAP
Typ APN: default lub internet

I nadal tylko 3G. W poprzednim telefonie na tej karcie było 4G. Na identycznym APN w Mi4, tylko na innej karcie 4G hula aż miło. Jakieś pomysły na rozwiązanie problemu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą zauważyłem, że po aktualizacji do 6.11.3 mam tylko 3G. Nie wiem jakim cudem, ale dorobił mi się drugi APN z innymi ustawieniami - usunąłem go, jeden który został mam ustawiony tak samo jak Ty i tak jak podaje strona plusa: http://ustaw.plus.pl/konfiguruj-telefon

Po restarcie 4G wróciło, aktualnie mam ustawione jak na załączonym obrazku:
IMG_20161107_150502.jpg

SIM w slocie#2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykasowałem stare APNy, dodałem od nowa i nic, dalej tylko 3G. U mnie sim siedzi w slocie 1. Możliwe że slot 1 nie obsługuje 4G? Jeżeli tak, to muszę wymienić micro sim na nano sim, bo do slotu 2 nie wejdzie micro. Tylko że do slotu 2 nie wejdzie karta pamięci. Więc zostaje wybór albo dodatkowa pamięć albo 4G???

 

PS. 

Właśnie sprawdziłem, że jak wykasowałem wszystkie APNy i zostały tylko Plus i MMS, to po włączeniu transmisji danych nie hulał internet. Musiałem znowu wprowadzić Plus Internet, żeby była sieć. Po wprowadzeniu od razu przeskoczyło na ten APN i net zaskoczył. 

Edytowane przez mcdriven
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...