Jump to content

mcdriven

Użytkownicy
 • Posts

  12
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi Mi4

mcdriven's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Od momentu pierwszego posta wrzucałem już kilka softów i na każdym jest to samo. Czy nikt nie wie jak to wyeliminować?
 2. Wykasowałem stare APNy, dodałem od nowa i nic, dalej tylko 3G. U mnie sim siedzi w slocie 1. Możliwe że slot 1 nie obsługuje 4G? Jeżeli tak, to muszę wymienić micro sim na nano sim, bo do slotu 2 nie wejdzie micro. Tylko że do slotu 2 nie wejdzie karta pamięci. Więc zostaje wybór albo dodatkowa pamięć albo 4G??? PS. Właśnie sprawdziłem, że jak wykasowałem wszystkie APNy i zostały tylko Plus i MMS, to po włączeniu transmisji danych nie hulał internet. Musiałem znowu wprowadzić Plus Internet, żeby była sieć. Po wprowadzeniu od razu przeskoczyło na ten APN i net zaskoczył.
 3. Cześć Niedawno kupiłem Mi Maxa. Miał rom Global, jakiś 6.7.7. Wrzuciłem najnowszy dostępny 6.10.27. Ani w jednym ani w drugim nie mogę ustawić 4G. Z palca wprowadziłem nowy APN Nazwa: PlusAPN: plusTyp uwierzytelniania: PAPTyp APN: default lub internet I nadal tylko 3G. W poprzednim telefonie na tej karcie było 4G. Na identycznym APN w Mi4, tylko na innej karcie 4G hula aż miło. Jakieś pomysły na rozwiązanie problemu?
 4. jeżeli piszesz o Telefon -> Menu-> ustawienia -> Połaczenia przychodzące -> Wycisz pierwszy dzwonek (od nieznanego numeru), to to mam wyłączone. Jakieś inne pomysły?
 5. Witam. Od jakiegoś czasu zniknęły mi dzwonki w czasie połączenia przychodzącego, jeżeli nie mam zapisanego w kontaktach tego numeru. Dopiero po nieodebranym połączeniu, jak przychodzi powiadomienie po 5 min że ktoś dzwonił/przysłał sms dźwięk się pojawia. Jak numer mam zapisany, dźwięki są normalnie. Coś z ustawieniami? Gdzie to zmienić.
 6. Jako nowy, witam wszystkich forumowiczów. Mam problem z transmisją danych po sieci. Ogólnie pocztę ściąga, strony mogę przeglądać bez problemów ale nie mogę nic pobrać ze sklepu play. Przy próbie pobrania czegokolwiek, zawsze przed pobraniem pojawia się komunikat że aplikacja jest bardzo duża i żeby uniknąć kosztów zalecają pobieranie przez wifi. Czyli jak zawsze. Domyślnie zaznaczona jest opcja <Pobierz tylko przez WIFI>. Odznaczam to, a i tak po chwili, powyżej paska pobierania pojawia się info o oczekiwaniu na sieć WIFI. Po WIFI ze sklepu pobieram normalnie. Nie mam ustawionych żadnych limitów pobierania.
×
×
 • Create New...