• 0
Sign in to follow this  
Dax

Kruger and Matz Drive

Question

Spotkał sie ktoś z tym? bo taka specyfykacja za ta cene mi pasuje,

troche mi nie pasuje zagęszczenie pixeli na poziome 217 chyba troche mało jak na 4,5'?

Ogólnie smartphona chce kupic w okolicy 1k, albo to albo s4 mini, czy macie co innego? oczywiscie patelnie zostawiamy w kuchni.

• Like 1

6 answers to this question

Recommended Posts

• 0

To się tylko tak wydaje. KIedyś przechodząc z Nexusa S 4" mój MI2 4,3" wydawał sie za duży. Teraz MI3 5" wcale nie jest ogromny.

Zaletą RR i MI3 jest niska grubość więc nie wypycha tak kieszeni jak MI2 z mniejszym ekranem. Ponadto RR trzyma się w ręce komfortowo.

Kwestia przyzwyczajenia. Choć wiadomo, że najlepiej jest w sklepie wziąć do ręki podobny telefon i ocenic samemu.

• 0

Ja kupiłem żonie ten telefon i dziś kurier go przywiózł ale jeszcze nie rozpakowałem. Mi udało się go kupić za 500,44 zł w ole ole choć następnego dnia cena była już wyższa. Jakieś ogólne wrażenia moge napisać za kilka dni. Kupiliśmy go ze względu na baterię i ogólnie jej się spodobał, a inne argumenty do niej nie przemawiały:) Chyba dla mniej wymagającego użytkownika będzie ok.

• 0
Spotkał sie ktoś z tym? bo taka specyfykacja za ta cene mi pasuje,

troche mi nie pasuje zagęszczenie pixeli na poziome 217 chyba troche mało jak na 4,5'?

Ogólnie smartphona chce kupic w okolicy 1k, albo to albo s4 mini, czy macie co innego? oczywiscie patelnie zostawiamy w kuchni.

Kup ode mnie Xiaomi 2A z dwoma oryginalnymi silikonami.

W giełdzie jest temat.

U mnie masz 325ppi na 4,5"

• 0

mam niestety budżet rzędu 2000-2200zł na DWA telefony pokroju Samsunga GS4 mini. oba musza być takie same.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this