Jump to content

Nowy ROM

BladeOfTime
 Share

Recommended Posts

Witam, dziś zakupiłem Xiaomi Redmi Pro z ibuygou. Mam zainstalowany MIUI 8.0.7.0(MHQCNDG). Poprowadzi mnie ktoś miły przez instalacje MIUI Polska, jest szansa zabawę bez odblokowania bootloadera ? Muszę czekać kilka dni, a z aktualnym romem użyteczność jest mocno ograniczona..

• 2 weeks later...

Pociesze Cię. Słuchawka kupiona wczoraj, po 4 godzinach !!!! otrzymałem zgodę, o 2 w nocy miałem już MIUI po polsku. Ale miałem konto już u nich założone wcześniej.

Bez odblokowania BL nic nie zrobisz bo sam próbowałem.

Ale ile brzydkich wyrazów poszło w czasie instalacji to głowa mała :)

Cześć

Ja czekałem że swoimi telefonami minimalnie ponad 24h - kupiłem dwie sztuki jeden sobie drugi żonie.wyslalem prośbę wieczorem, dzień ciszy a około 6 rano sms-y na obu telefonach. Sama instalacja zgodnie z zamieszczonym tu poradnikiem poszła prawie bez problemu. Miałem kłopot tylko w TWRP, który odpalił się po chińsku. Google tłumacz dał radę - tam na dole po prawej przycisk to zmiana języka. A i zgodnie z tutorialem jak wipe zrobiłem to mi wywalilo obraz - i nie miałem z czego zrobić install. Wyrzuciłem na kartę SD - od razu mi się przydało w dwóch telefonach...

• mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...