Jump to content

Problem z instalacją TWRP


paulaxyz

Recommended Posts

Witam,

Właśnie kupiłam Redmi Note 3 gdzie jest rom MIUI 8.0 Stable 8.0.2.0(LHNCNDG). Chciałabym wgrać MIUIPolska lub jakikolwiek rom z językiem polskim. Robiłam wszystko z tej instrukcji https://miuipolska.pl/instalacja-miui-2016-2/. Odblokowałam już bootloader ale mam problem z instalacją TWRP. Wszystko jest ok do momentu wpisania komendy  fastboot boot twrp.img . Wtedy pojawia się coś takiego. Co mam zrobić żeby to zainstalować? Bo już nie mam pomysłu. Chciałam zainstalować MIUIPolska przez aplikację Updater ale jak wybieram paczkę to się pojawia komunikat " Couldn't verify update package". Będę wdzięczna za wszystkie wskazówki co dalej. Lub czy da się jakoś zainstalować rom bez TWRP?

Pozdrawiam

Przechwytywanie.JPG

Link to comment
Share on other sites

@paulaxyz

Pobierz archiwum http://goo.gl/u75y36 rozpakuj. Telefon uruchom w trybie fastboot, podłącz i uruchom plik "_start.cmd" - dalej zgodnie z komendami na ekranie.

Gdyby po 20 sek telefon nie wszedł do TWRP wymuś wyłączenie i wejdź do recovery vol+ i power. Uwaga - po logo MI przez chwilę (nawet dłuższą) będzie czarny ekran, ale później pojawi się twrp. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...