Skocz do zawartości
  • 0

Xiaomi Redmi Note 3 Pro czy Xiaomi Mi4S?


Ayen2

Pytanie

22 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
Witam, co kupić?
Redmi note 3 pro czy mi4s?
Zależy mi na wytrzymałości, dobrej widoczności w słońcu, długim wsparciu producenta i wydajności.
Telefon za max 1050zł z wliczoną wysyłką z zagranicy
Mi4s jest lepiej wykonany, sporo mniejszy-lepiej leży w dłoni i ma lepszy aparat, za to redmi note 3 pro ma lepszy procek choć o zbliżonej wydajności no i większą baterie. Musisz zdecydować na czym Ci zależy.

 

A w stosunku do Mi 5 ?

Rn3 ma lepszą baterie. Reszta na korzyść mi5


Wysłane z mojego MI 4LTE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jeżeli chodzi o to co wymagasz: Obydwa nie powalą wydajnością jak flagowiec ale jak na średniaki są mocne. Rn3pro wyciska w benchmarkach trochę więcej niż mi4s (ok. 10 000 pkt w antutu więcej). Super wytrzymałości nie zapewni ci żaden z nich, choć rn3pro z pewnością wytrzyma więcej. O wsparcie producenta się  nie martw bo Xiaomi jest w tym ponadprzeciętnie dobre. Lepszą jasność również zapewni ci redmi note (525 vs 475 nitów).

Więc zdecyduj. Odpowiedziałem na twoje wymagania. Choć w każdym aspekcie bardziej pasuje ci rn3 pro, ja osobiście wolałbym mi4s no ale to moje osobiste widziMIsię.

Edytowane przez XiaoRén
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jakoś mi4s lepsze wrażenie na mnie zrobił. Rn3pro jest metalowy,ale już kilka osób na forum skarżylo się na wybrzuszenie w okolicach slotu na SIM? Czym to jest spowodowane? Nie wiem. Jeszcze jednym plusem rn3pro jest port micro usb zamiast usb-c w mi4s

Wysłane z mojego MI 4LTE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Jakoś mi4s lepsze wrażenie na mnie zrobił. Rn3pro jest metalowy,ale już kilka osób na forum skarżylo się na wybrzuszenie w okolicach slotu na SIM? Czym to jest spowodowane? Nie wiem. Jeszcze jednym plusem rn3pro jest port micro usb zamiast usb-c w mi4s

Wysłane z mojego MI 4LTE przy użyciu Tapatalka



Tylko, że mówimy o potrzebach autora. Ja żadnych wgnieceń nie mam do tej pory.

Wysłane sową pocztową z Xiaomi Redmi Note 3 Pro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Czemu wszyscy tak psioczą na to usb typu c? Moim zdaniem powinno się je upowszechniać, a nie go unikać, nawet jeżeli pewien czas trzeba będzie się trochę pomęczyć.
Mam kilka urządzeń z micro usb w domu i teraz nie muszę szukać swojej ładowarki. Natomiast pogodzilem się z tym i kupiłem redmi pro. Tak czy siak na dzień dzisiejszy usb-c to dla mnie wada

Wysłane z mojego MI 4LTE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
26 minut temu, Brendol napisał:

Jeżeli ci nie zależy na gwarancji to za 1050zł masz spokojnie Mi5.

Ciężko żeby komuś nie zależało na gwarancji.

Trochę powyżej 1050 dostaniesz mi5 standard. ma on świetną max jasność (prawie 640 nitów), gorilla glass, wsparcie producenta i jest bardzo wydajny. Możesz się nad tym zastanowić. Bardzo wiele nie dorzucisz, a dużo zyskasz.

7 minut temu, tpawel napisał:

Mam kilka urządzeń z micro usb w domu i teraz nie muszę szukać swojej ładowarki. Natomiast pogodzilem się z tym i kupiłem redmi pro. Tak czy siak na dzień dzisiejszy usb-c to dla mnie wada

Zawsze zamiast czekać na upowszechnienie nowości można w tym pomóc (taka moja opinia).

Ale to zależy co jest się w stanie znieść i czego się oczekuje. To po kwestia przyzwyczajenia i wybredności. Ja mam to co mam w stopce i jakoś żyję. Morzna? Morzna.

Edytowane przez XiaoRén
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Zuk z2 mnie bardzo zainteresował, głównie ze względu na cenę i 4 GB ram. Otworzyłem nawet w mi5 temat mi5 czy zuk z2, jak chcesz to możesz go śledzić. Trochę obawiałbym się problemów z softem w pl, z zui nie miałem żadnego kontaktu, nie wiem jak to z nim jest. Miui raczej lepsze.

53 minuty temu, Ayen2 napisał:

Gwarancje będę mieć tylko, że nie w Polsce. 

Kupisz na Allegro za 1100 to będzie na rok w Pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Kumpel ma Z2 i mówi, że Język Polski jest, ale nie jest do końca przetłumaczony, dlatego lepiej mieć ustawiony na Angielski. 
Będę raczej zamawiał albo na Banggod/iBuygou albo u Goldwaya. Zależy gdzie w danym czasie będzie taniej. Wszystkie te 3 sklepy są dla mnie zaufane bo zamawiałem z nich nie raz. MIUI jest lepsze, ale z tego co słyszałem, ktoś wyszedł z inicjatywą aby zrobić MIUI dla ZUK Z2 i Z2 Pro. 
Działa każde pasmo LTE oprócz 800MHz które w polsce i tak jest mało przydatne. GPS łapie nawet lepiej od Mi5

 

Edytowane przez Ayen2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
7 minut temu, XiaoRén napisał:

A o brak gw się nie boisz? Bo jak nie ma w Pl to nie ma w praktyce wigóle

Nie boję się, już nie raz wysyłałem jakiś sprzęt na gwarancje do chin, czy to pistony czy Xiaomi Mi4
Samemu pokrywasz koszty wysyłki zazwyczaj około 30-50zł i tyle 

Edytowane przez Ayen2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...