Skocz do zawartości

Resetuje się telefon kilkukrotnie od czasu do czasu.


dyzio

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ! W skrócie :)

Jakiś czas temu chwytam do ręki telefon i rejestuje się do obrazka Mi , potem zanim pojawi się w dole android napis to znów się rejestuje

i tak zajęło mu to ostatnio z 5-10minut. To wciskam volume , wchodzi do TWRP i znów się resetuje. Wchodzi do TWRP i znów reset :)

 

Jak się potem jakoś włączył to działał. Teraz może 2-3 razy dziennie mi się poresetuje ( pech chce że w samochodzie :) ) i działa jakoś. 

Zgrałem wszystko, zrobiłem kopię zapasową. Wgrałem nowy system 

 

Teraz pytanie . Czy to zdycha płyta główna ?

Jakieś pół roku temu zdechł mi GPS/GLONASS tzn działa ale potrzebuje czasem 10 minut na złapanie satelit na wolnej przestrzeni

wpierw ma 1-2 i po 5-10 minutach ma nagle ich 10. Przypuszczam że może antena się coś poluzowała. 

 

Czy wysyłać do serwisu czy kupować następnym razem tańszy :) Redmi NOTE 4 np. :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Cześć

Mam problem jak w temacie, mój Mi Note coś zwariował. Potrafi kilka jak nie kilkanaście razy dziennie zrobić restart z boot loopem. Zazwyczaj dzieje się to przy odblokowaniu telefonu, wyświetla sie manu wyboru czy restart czy power off itd i ciach. Czarny ekran logo Mi i tak w kółko, trzeba go ręcznie wyłączyć przez power i wtedy się włączy.

Sprawdzałem już na kilku softach to samo, czy pełne recovery, czy inne ko kompilacje MI polska wraz z pełnym formatem pamięci.

Bateria działa dobrze trzyma około jeden dzień, wczoraj tak się zawiesił że nie reagował nawet na ładowarkę, musiałem przez 5 min przytrzymać power wtedy włączyłem fast boot i telefon się uruchomił ale np zegarem był na 00:00

 

Czy on juz umiera ? czy jest jakiś sposób sprawdzenia czemu dokonuje restartu ? logi itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Nezumi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...