Maciula Opublikowano 11 Października 2016 Opublikowano 11 Października 2016 Cześć mój redmi note 3 pro ma dziwną przypadłość mikrofon nie działa w dyktafonie jak i telefonie(dzwonienie) ale w aparacie działa bdb. Co moze być przyczyną i jak sobie poradzić?
musek Opublikowano 12 Października 2016 Opublikowano 12 Października 2016 Jaką masz wersję oprogramowania?
Dante90 Opublikowano 15 Października 2016 Opublikowano 15 Października 2016 Wejdź w ustawienia - informacje o telefonie - naciśnij 5 razy na wersja jądra. Powinno się załączyć QC test. Tam wybierz test numer 21 mic speek loop. Powiedz coś do mikrofonu (używany jest w tym momencie ten obok gniazda ładowania), telefon powinien powtórzyć to co zarejestrował mikrofon. Jak nic nie słychać albo są szumy to jest problem z tym właśnie mikrofonem. Ciut niżej jest test drugiego mikrofonu, tego u góry urządzenia, używany on jest też przy nagrywaniu wideo (z tego co wiem) według tego co piszesz to akurat on działa. Na dyktafonie słychać szumy, ciszę, czy bardzo cicho Twój głos? Koniecznie daj znać jak to sprawdzisz.
Maciula Opublikowano 8 Grudnia 2016 Autor Opublikowano 8 Grudnia 2016 Dzięki ale to było uszkodzenie mechaniczne
Dante90 Opublikowano 8 Grudnia 2016 Opublikowano 8 Grudnia 2016 Miałem to samo. Zamówiłem moduł i wymieniłem. Teraz działa bezproblemowo.
Rekomendowane odpowiedzi