Skocz do zawartości

Nie idealnie spasowana obudowa Redmi3S


FreakyGamerPL

Rekomendowane odpowiedzi

Witam czy zwróciliście uwagę że przy plastikach z tyłu u góry i u dołu z jednej strony macie mniejszą szparkę , a zdrugiej nieco większą ? Chodzi tu o dziesiąte części milimetra . Po lewej stronie jak przejade palcem czuje że o coś zachaczam , a po prawej tego nie ma. Nie wiem czy z tego tytułu mogą mi wymienić telefon ? Będzie to druga wymiana , bo w pierwszym modelu stukało mi na słuchawkach przy ruchu kablem , lub puknięciu w wtyczkę jack .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam takiego czegoś. Z drugiej strony, ciężko by było idealnie spasować plastikowy element z metalem. 

Co do stukania w słuchawkach, to mam tak na każdym telefonie w każdych słuchawkach różnych producentów. Problem definitywnie rozwiązały słuchawki BT ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Link do zdjęć , po prawej stronie widać idealne spasowanie , a po lewej i na środku widać że szparka jest neico większa . Plastik z lewej strony   i jeszcze trochę na środku wystaje nieco ponad metalowy korpus i idzie zaczepić go zwykłą kartką , bądź paznokciem .

Link do zdjęć:

https://imgur.com/gallery/9xzG2

 

 

Orientuje się ktoś czy mogą mi w x-kom drugi raz wymienić telefon na nowy ? W tej sztuce co teraz mam widzę problem z zasięgiem (w poprzedniej nawet nie wkładałem karty sim do gniazda więc nie wiem jak to tam było) Nokia C2-01 , Galaxy S2 , oraz modem USB  łapią na wsi 3G bez problemu natomiast Xiaomi Redmi 3S łapie tam jedynie Edge ...

Edytowane przez FreakyGamerPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie dół jest gorzej spasowany. Element plastikowy delikatnie odstaje (patrząc na tył urządzenia będzie to prawy dolny róg), można go zahaczać paznokciem. Góra wydaje się być OK. Łączenie równe, proste, nic nie odstaje. 

Najbardziej irytuje fakt, że te łączenia tworzyw widać, rzucają się w oczy. Ale żeby z tego powodu wymieniać urządzenia? Zazdroszczę czasu na użeranie się ze sklepem i  kurierami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, FreakyGamerPL napisał:

Link do zdjęć , po prawej stronie widać idealne spasowanie , a po lewej i na środku widać że szparka jest neico większa . Plastik z lewej strony   i jeszcze trochę na środku wystaje nieco ponad metalowy korpus i idzie zaczepić go zwykłą kartką , bądź paznokciem .

Aż z ciekawości przejechałam paznokciem i faktycznie delikatnie wystaje, ale to jest duperela. Naprawdę chcesz wymieniać z tego powodu na nowy egzemplarz?

 

Edytowane przez KasiaW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No irituje mnie to dosyć mocno. Ale niebawem ma przyjść Etui  Armor KickStand :3 Zobaczymy jak to będzie w nim wyglądać . Po prostu ciekaw jestem czy przy ponownej odsprzedaży ktoś zwróciłby na to uwagę . Niestety jestem pedantem jeśli chodzi o elektronikę i gryzą mnie takie drobne szczegóły.

13 godzin temu, meccaryn napisał:

U mnie dół jest gorzej spasowany. Element plastikowy delikatnie odstaje (patrząc na tył urządzenia będzie to prawy dolny róg), można go zahaczać paznokciem. Góra wydaje się być OK. Łączenie równe, proste, nic nie odstaje. 

Najbardziej irytuje fakt, że te łączenia tworzyw widać, rzucają się w oczy. Ale żeby z tego powodu wymieniać urządzenia? Zazdroszczę czasu na użeranie się ze sklepem i  kurierami. 

Tak się składa że X-KOM mam w swoim mieście , około 30 minut jazdy na rowerze i dojeżdzam na miejsce do niego , także z kurierami się bym nie użerał . Boję się jednak że dostanę znowu jakąś gorszą sztukę pod względem wydajności . Pierwsza sztuka była zauważalnie mniej wydajna (mniej fpsów w części gier , oraz zauważalne drobne przycięcia animacji) . Ech to niezdecydowanie ... 

 

Wiem że wygląda to na trolla ,ale tak nie jest . Szczerze to po prostu jestem ciekaw czy tylko mnie ta wada przeszkadza , i czy obniża jakoś wartość w razie odsprzedaży telefonu kolejnemu chętnemu.

Edytowane przez FreakyGamerPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...