Skocz do zawartości

Xiaomi RN3P 32 vs Leeco Cool 1 vs redmi note 4


Sound53

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, wytrzymałem się z kupnem xiaomi redmi note 3 pro bo czekałem na czarną wersję na ibuygou :-P W międzyczasie znalazlem Leeco cool 1 i Leeco le 2 oraz redmi note 4(tutaj ten mtk..). Teraz zastanawiam się czy brać redmi note 3 pro skoro za te same pieniądze mam le2 lub cool 1 (podwójny aparat podobno świetny i stereo głośniki oraz USB c) z nowszym procesorem. Czy macie jakieś opinie o le 2 i cool 1 snap 652? W angielskich recenzjach mówią, że cool ma świetny aparat i baterie lepsza niż rn3p ale ładuje się 4 godziny. Telefon za max 180$ z aliexpress goldway. Jak w Leeco jest z językiem polskim multi language? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się napalilem na tego cool1,ale nie mogę nigdzie znaleźć potwierdzenia czy jest lte800. Recenzje pokazują faktycznie świetna baterie i aparat, do tego ma jacka 3,5mm czego nie ma le2. Ktos na telchinie ma problem z Wi-Fi,ale nie wiadomo czy to ogólna bolączka (leeco słynie ze słabego Wi-Fi) czy jednostkowy problem. Ten ich multilanguage jest średnio przetłumaczony,ale jest już twrp na niego,zaraz pojawią się Romy bo za tą kasę to świetny sprzęt. U Goldwaya 175$+20$ wysyłka bez VAT,albo poszukaj trendsoruces ltd na Ali. Tam telefon kosztuje 183$,ale 4$ wysyłka bez VAT

Wysłane z mojego MI 4LTE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xiaomi.eu też nie jest oficjalnie wspierany przez xiaomi :)

Ale oczywiście zgadzam się że softwarowo xiaomi góruje nad leeco. W Chinach leeco robi mega szał ale to też zasługa tego że ich właściciel ma portal letv, czyli odpowiednik Youtube, do którego Chińczycy dostepu nie mają. Wiec oprócz telefonu dostajesz też jakiś tam dostęp do treści,ktore dla nas Polaków są bezużyteczne. Miałem kilka letv/leeco w ręku i wykonanie to jest już top. Za czasów jak miałem rn2 kolega miał x600 i to była całkiem inna klasa sprzętu. Niedawno bawiłem się x820 i jak dla mnie lepsze wykonanie ma niż mi5 czy mi note. Wadą do tej pory był kolor-rose gold,ale zaczynają się pojawiać na Ali szare więc spoko. Ogromny minus jak dla mnie brak jacka 3,5mm. Spolszczenie ich multilanguage jest też sporo gorsze niż globala xiaomi,a do xiaomi.eu nawet nie ma co porównywać.

Wysłane z mojego MI 4LTE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 lte 800MHz raczej tam nie ma.. WiFi(na telchina problem chyba rozwiązany) nie używam a lte nie łapie(więc bez różnicy hah). Dla mnie cool 1 wygląda o wiele lepiej niż redmi note 3. A jeśli udałoby się ładnie nakleić kolorowe szkło hartowane czarne to bajka. Xiaomi jeszcze nie przekreślam bo są bardziej popularne i łatwiej rozwiązać problemy /pytania, miałem okazję bawić się redmi 3 pro(super telefon za taką cenę) lepiej tllumaczone no i MIUI świetne. Ale  jeśli wyjdą jakieś fajne Romy z j polskim to można się pobawić. :-D Btw to redmi note 3 pro słabo wypadło u Jerryrigeverything w bend test a to duży telefon i boję się żeby się nie wygiął w kieszeni. A jeśli mówisz, że Leeco to inna półka wykonania to wolę to niż super Polski język raczej..  a cienki ten telefon nie jest ok 8,5mm? Jako takiego forum letv Leeco w Polsce próżno szukać? Tylko telchina? 

http://m.gsmarena.com/leeco_cool1_dual-8272.php  

W zakładce Network-sieć- jest podane 850mhz i 900MHz. Nie wiem czy o to pasmo chodzi czy o inne ale jest zbliżone  :-P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, tpawel napisał:

Na ruskich stronach jest info o lte800. Na xda też chyba widziałem to info. Forum polecam letv.ru

W Polsce faktycznie nic lepszego niż telchina nie znalazłem

Wysłane z mojego MI 4LTE przy użyciu Tapatalka

Letv.ru czy letv.re? Bo raczej po rosyjsku się nie dogadam. :-D  A .re jest po ang :-P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.09.2016 o 17:04, tpawel napisał:

Jasne że re:) mam to forum zapisane w tapatalku i nieraz sobie zaglądam:)

Wysłane z mojego MI 4LTE przy użyciu Tapatalka

Przez święta w Chinach zamówienia będą realizowane dopiero po 6.10.. :-P  Szkoda, że xiaomi redmi note 4 albo pro nie są na snapie 652 ;/ Tak to byłby telefon z pl menu 100%. Ja juz postanowiłem, biorę to Leeco, 15 zamawiam. Zobaczmy "co to warte" :-P. Fajnie jakbym obczail jakąś ładowarkę Q.C 3.0 (na zapas :-P) Tak z ciekawości to masz zamiar kupić? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę się zdecydować. Potrzebuję telefon z b20 i raczej już nie zmienie na takiego bez. Teraz siedze na mi4 i na pewno nie chciałbym coś co gorzej gra i koniecznie z lepszą. Baterią. Zamówię chyba rn3 pro International. Zobaczę co to warte. Moim zdaniem zaraz pokaże się rn4 na snapie. Skoro rn3 pro miał być produkowany tylko do końca września to coś muszą w Indiach sprzedawać. Tam mtk nie ma wjazdu wogole

Wysłane z mojego MI 4LTE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.09.2016 o 17:04, tpawel napisał:
5 godzin temu, tpawel napisał:

Nie mogę się zdecydować. Potrzebuję telefon z b20 i raczej już nie zmienie na takiego bez. Teraz siedze na mi4 i na pewno nie chciałbym coś co gorzej gra i koniecznie z lepszą. Baterią. Zamówię chyba rn3 pro International. Zobaczę co to warte. Moim zdaniem zaraz pokaże się rn4 na snapie. Skoro rn3 pro miał być produkowany tylko do końca września to coś muszą w Indiach sprzedawać. Tam mtk nie ma wjazdu wogole

Wysłane z mojego MI 4LTE przy użyciu Tapatalka

Kurcze.. Tez właśnie słyszałem od ibuygou o końcu produkcji rn3p i coś to może oznaczać ale znowu czekać nie wiadomo ile na snapa.. Jakby dali informacje na ten temat przy okazji premiery mi5 s to może bym się wstrzymał..  No u mnie mediatek tez nie ma startu, nie ważne jaki ale źle mi się kojarzy(jakby mieć w samochodzie oryginalne radio albo "biednego chińczyka" :-D) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...