Skocz do zawartości

Bootloop na nowym wyświetlaczu


Sylvek2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Musiałem wymienić ekran w telefonie więc ściągnąłem jakiś z aliexpress. Wyświetlacz po zamontowaniu pokazuje logo xiaomi ale pojawia się problem z bootem do systemu (typowy bootloop, fastboot działa). Na 100% wszystko jest dobrze złożone i nie ma możliwości by jakaś taśma była krzywo zamontowana / uszkodzona. Płyta była także testowana pod osprzętem i wyświetlaczem od Note 3 pro (który również posiadam) i jest sprawna. Więc coś musi być z ekranem.

Co w tym przypadku zrobić ? Uderzać do sprzedawcy z reklamacją czy może to jakiś problem z systemem i spróbować wgrać inny rom (obecnie najnowszy stable pod mtk od miui polska) ?

Edytowane przez Sylvek2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Sylvek2 napisał:

Co w tym przypadku zrobić ? Uderzać do sprzedawcy z reklamacją czy może to jakiś problem z systemem i spróbować wgrać inny rom (obecnie najnowszy stable pod mtk od miui polska) ?

No i sobie odpowiedziałeś, zacznij od wgrania romu np MiFlashem , aby wykluczyć błędy systemu a dopiero później gdy to nie pomoże pisz do sprzedawcy, ale jeszcze wcześniej poszukaj informacji czy ktoś nie miał podobnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobiłem inaczej. Podpiąłem go pod płytę od note 3 pro na sofcie dev global i dalej bootloop. Teraz jestem całkowicie przekonany że to bubel.

Jak ktoś ma doświadczenia z reklamacją na aliexpress to chętnie posłucham. Zanim otworze spór to jeszcze zapytam. Czy total refund  jest możliwy, czy raczej chińczyk będzie się upierał na wymianie na sprawny ?

Nie wiem czy nie kupić na dragon-tt albo na allegro. Jak będzie zwrot to stracę ze 30-40 dni a poza tym już po logo xiaomi widzę, ze to jakaś lipa jest (szarawy biały, wyraźnie ciemniejszy ekran)

 

Edytowane przez Sylvek2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...