Skocz do zawartości

Po próbie naprawy romu stał się cegłą


ketiowek

Rekomendowane odpowiedzi

Zakupiłem Xiaomi od sklepu goldway. Przyszedł telefon trochę się nim pobawiłem jednak kiedy robiłem restart telefon się zapętlił. 

Więc poszukałem rożnych rozwiązań w internecie. Większość wskazywała, żeby użyć ADB a potem xiaomiflash. Więc tak zrobiłem jednak były problemy i podczas flashu albo wpisywaniu komendy. Telefon całkowicie przestał działać. Nie mogę urochomić fastbootu nic :( Chociaż telefon jest widziany przez komputer :( Jednak po próbie jest napisane, że can not read from COM5 Jest szansa żeby to jeszcze działało?

Proszę o pomoc :(  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, ketiowek napisał:

Zakupiłem Xiaomi od sklepu goldway. Przyszedł telefon trochę się nim pobawiłem jednak kiedy robiłem restart telefon się zapętlił. 

Więc poszukałem rożnych rozwiązań w internecie. Większość wskazywała, żeby użyć ADB a potem xiaomiflash. Więc tak zrobiłem jednak były problemy i podczas flashu albo wpisywaniu komendy. Telefon całkowicie przestał działać. Nie mogę urochomić fastbootu nic :( Chociaż telefon jest widziany przez komputer :( Jednak po próbie jest napisane, że can not read from COM5 Jest szansa żeby to jeszcze działało?

Proszę o pomoc :(  

Jaki miałeś soft wgrany od goldwaya ?, fastboot nić Ci teraz nie da bo masz prawdopodobnie bootloadera, spróbuj uruchomić telefon w trybie edl ( volume Up i Power) lub jak Ci się pojawi recovery to download i mi flashem wgrać rom z twoim modelem stąd  http://en.miui.com/a-234.html

Edytowane przez wojtekmarchewka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Nezumi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...