Skocz do zawartości

Gubienie zasięgu internetu


Aereesteo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
Mam taki problem, że w niektórych miejscach, np na wsi nie mam dostępu do internetu, mimo że na tej samej karcie sim internet płynnie działa na innych, starszych smartfonach. Problem pewnie tkwi gdzieś w ustawieniach, ale nie mogę sam do tego dojść, byłbym bardzo wdzięczny za pomoc.
Mam też taki problem, że co chwilę wyskakuje mi powiadomienie o roamingu mówiące że "Aplikacje z wyjątków będą mogły łączyć się z siecią". W ustawieniach mam zaznaczone na NIGDY, a mimo to dostaję powiadomienie co kilkanaście minut, co staje się troszkę uciążliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do roamingu zaznacz "Zawsze" Nie bój się nic nie będzie brało z konta a komunikat zniknie. 

Co do zasięgu w opcjach Operatorzy sieci z Automatycznej spróbuj wybrać jakąś inną. Zobacz sobie mapę zasięgu LTE czy w ogóle dochodzi do twojego miejsca położenia. U mnie ciągle zmienia, raz 3G raz 4G pomimo że na mapce jestem w zasięgu 4G 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź.
Co do zasięgu w danym miejscu, to tak jak pisałem na innych urządzeniach śmiga aż miło, a u mnie brak zasięgu. Będę musiał spróbować z tym ręcznym wybieraniem sieci, być może rzeczywiście w tym miejscu wybiera mi sieć która nie łapie internetu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...