Skocz do zawartości

Rysa na ekranie


bobek126p

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem w miare swiezym użytkownikiem tego telefonu lecz przez ten krotki czas uzytkowania zrobila mi sie dluga rysa na ekranie ciągnąca się przez 1/3 wyświetlacza

Chcialem zapytac czym mozna uzupelnic taka ryse bo googlujac po internecie znalazlem kilka wpisow na  temat srodkow do polerowania pasty do zebow jak i jakis usuwaczy rys do plyt cd/dvd

Czy mial ktos taki problem i moze probowal takich sposobow, bo chcial bym to lekko uzupelnic i nakleic nowa folie na telefon zeby zmienimalizowac widocznosc tej rysy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, bobek126p napisał:

Witam jestem w miare swiezym użytkownikiem tego telefonu lecz przez ten krotki czas uzytkowania zrobila mi sie dluga rysa na ekranie ciągnąca się przez 1/3 wyświetlacza

Chcialem zapytac czym mozna uzupelnic taka ryse bo googlujac po internecie znalazlem kilka wpisow na  temat srodkow do polerowania pasty do zebow jak i jakis usuwaczy rys do plyt cd/dvd

Czy mial ktos taki problem i moze probowal takich sposobow, bo chcial bym to lekko uzupelnic i nakleic nowa folie na telefon zeby zmienimalizowac widocznosc tej rysy

Wystarczy markowa folia. Zmniejszy widoczność rysy, ale nie zlikwiduje jej. To Gorilla Glass III. generacji, więc nie da rady jej usunąć.

Swoją drogą co takiego robiłeś, że zarysowałeś ekran?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aa szkoda ze nie da rady ;/ I tu jest pytanie w setno szczerze mowiac nie wiem wyciaglem telefon w robocie patrze a tam taka rysa. Z tego co mi sie wydaje nie mialem w tam tej kieszeni kluczykow ani nic z takich rzeczy. Co do gorilli nie jestem pewny co do tej opcji, kupilem na alliexpresie telefon ale byl w tedy na promocji za 200$ i wydaje mi sie ze to plastik jest a nie szklo.

Probowalem haratac swojego htc one x starego i ani rysy nie zrobilem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego ja nie ruszyłem swojego telefonu z pudełka do momentu otrzymania kurierem ipaky i dodatkowego szkła.

Co do ukrycia rysy, na moim poprzednim telefonie dodatkowe szkło 9h ukryło skutecznie zarysowania ekranu, ale były one drobne i płytkie.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, bobek126p napisał:

Aa szkoda ze nie da rady ;/ I tu jest pytanie w setno szczerze mowiac nie wiem wyciaglem telefon w robocie patrze a tam taka rysa. Z tego co mi sie wydaje nie mialem w tam tej kieszeni kluczykow ani nic z takich rzeczy. Co do gorilli nie jestem pewny co do tej opcji, kupilem na alliexpresie telefon ale byl w tedy na promocji za 200$ i wydaje mi sie ze to plastik jest a nie szklo.

Probowalem haratac swojego htc one x starego i ani rysy nie zrobilem..

Jesteś pewien, że masz oryginalny telefon?

Pytam, bo miałem 4 egzemplarze Mi Note, dwa białe i dwa czarne, i pomimo użytkowania kilku tygodni/miesięcy, na żadnym nie miałem rysek. Dodam, że nie korzystałem z folii ani szkieł hartowanych, bo nie zdają egzaminu w przypadku Mi Note. Nosiłem tylko telefon w silikonie od NILLKIN...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gorila Glass 3 da radę zarysować drobinką piasku :)

Mój Syn (15 miesięcy) przeciągnął telefon po parapecie gdzie telefon leżał ekranem do dołu. Parapet nie był dobrze oczyszczony po szlifowaniu tynku i powstała rysa. 

Jednak w kieszeni z kluczami nic się z nim nie dzieje :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Zaku83 napisał:

Gorila Glass 3 da radę zarysować drobinką piasku :)

Mój Syn (15 miesięcy) przeciągnął telefon po parapecie gdzie telefon leżał ekranem do dołu. Parapet nie był dobrze oczyszczony po szlifowaniu tynku i powstała rysa. 

Jednak w kieszeni z kluczami nic się z nim nie dzieje :)

 

Ziarno piasku,może oczywiście zarysować,ale nie sądzę żeby ktoś w normalnych warunkach nosił piasek w kieszeniach,choć mogło się dostać do kieszeni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Zaku83 napisał:

Gorila Glass 3 da radę zarysować drobinką piasku :)

Mój Syn (15 miesięcy) przeciągnął telefon po parapecie gdzie telefon leżał ekranem do dołu. Parapet nie był dobrze oczyszczony po szlifowaniu tynku i powstała rysa. 

Jednak w kieszeni z kluczami nic się z nim nie dzieje :)

 

Piasek to kwarc. Kwarc jest jednym z najtwardszych materiałów, więc to akurat jest specyficzny przypadek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Nezumi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...