Jump to content

Pomoc przy zakupieniu

Goven

Recommended Posts

Witam, planuję na dniach kupić RN3 Pro, lecz nie jest do końca przekonany gdzie. Myślałem nad technos online, ale tam cena przekracza 1000zł. Znalazłem go w dobrej cenie na ibuygo i właśnie w tym moje pytanie. Czy jeśli zamowię go z ibuygo, telefon będzie miał możliwość zmiany na język Polski ? Jestem w tym temacie całkowicie zielony, dlatego proszę was o pomoc. Pozdrawiam ;D

Jeżeli jesteś w tym temacie "zielony", to nie kupuj Xiaomi. Kup sobie jakiego Huaweia/Honora i będziesz zadowolony. Bez zbędnych kombinacji, zabawy z softem, itp.

Bzdura. Ja kupilem za 700 zl of kasini z allegro z wgranym miui global. Z reszta ogarniecie odblokowania bootloadera I wgrywanie oprogramowania jest banalnie proste

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

@up

Jaka bzdura? Zobacz ile pytań na forum o bzdety, bo ktoś "zielony" kupił se Xiaomi z chińskim softem i nie ogarnia... Temu nie chodzi to, innemu tamto, następnemu "wisi na logo, nie włącza się".

Tak że ten, Ty nie pisz bzdur, bo on ma chyba zamiar kupić na Ibuygo, a tam różnie sprzedają. A "odblokowanie bootloadera i wgrywanie oprogramowania" nie dla wszystkich jest proste.

PS. Też kupiłem na Allegro u MiSpot'a z wgranym MIUI Global dev i nic nie kombinuję, bo wydaję mi się, że to najlepszy ROM ze wszystkich dostępnych. :)

Edited by Konradol

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...