Skocz do zawartości

[Redmi Note 3 Pro] BOOTLOADER zatrzymuje się przy 50%, TunnelBear nie działa, dev romu nie da się wgrać


barto123

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mogę odblokować bootloadera. Tak, wiem: TUTORIAL. Tyle, że u mnie widocznie się tego NIE DA zrobić, bo MiFlash Unlock wiadomo wyświetla przy 50%, że się nie zgadzają konta (a się zgadzają), TunnelBear nic nie daje, a dev romu nie mogę niczym wgrać. Wybaczcie irytację,ale jestem w tym zielony i kompletnie nie wiem co mam robić. Wersja 7.2 stable (więc podobno od tej wersji w górę nie ma na tej wersji obowiązku wgrywania dev'a)

EDIT: wersja dokładnie to global, 7.2.3.0 (LHOMIDA), czyli rozumiem że potrzebuję chińskiego dev'a, żeby odblokować bootloader, jednak ani XiaoMiFlash, ani MiFlash mi nie chcą wykryć telefonu (chociaż XiaoMiFlash wcześniej wykrył, ale dev się nie zainstalował, nie wiedzieć czemu), a MiPCSuite też wyświetla jakieś "couldn't cośtam" :/

Edytowane przez barto123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pobierz sterowniki z strony miui, potem fastboot\adb (np. z tutoriala acida, masz w tym dziale) odpal go i wpisz "adb devices", jak Ci się pokaże twoje urządzenie to jesteś w domu. Potem wpisz " adb reboot edl" i urządzenie przejdzie w tryb download(chyba) potem przez mi flash wgraj chińskiego deva, ale też pobierz najlepiej z miui.com . U mnie to zadziałało, daj znać jak u Ciebie

Edytowane przez refel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...