Jump to content

Kyubi

Użytkownicy
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Kyubi

 • Rank
  Nowy

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi4c

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Poczekaj, ja dopiero po około 10 dniach od dostania pozwolenia mogłem bez problemu odblokować bootloader
 2. U mnie problem już na samym początku, po wpisaniu komendy fastboot oem edl nic się nie dzieje, telefon nadal w trybie fastboot. Jakieś pomysły o co chodzi?
 3. Witam, otóż mam pewien problem, z odblokowaniem bootloadera, pomimo otrzymania pozwolenia i postępowania zgodnie z instrukcją nie mogę nic poradzić, a co za tym idzie zmienić systemu (china). Ogólnie wcześniej zawaliłem sprawę, flashowałem, wgrywałem nowy rom a następnie zaktualizowałem poprzez aplikację systemową, co poskutkowało zmianą systemu na china. Teraz nie mogę nic z tym zrobić, i moje pytanie: Czy istnieję ktoś, kto nawet odpłatnie się z tym pobawi i zagwarantuje mi zmianę systemu? W załączniku screeny z Mi Unlock, oczywiście używam TunnelBear co też nie pomaga.
 4. Sorry, nie uściśliłem, chodziło mi o ten link: http://www.miui.com/unlock/index_en.html Nie szukam romu tylko próbuję odblokować bootloader póki co bo trochę zawaliłem i jestem z chińskim romem i zablokowanym bootloaderem.
 5. Kyubi

  Dostępna pamięć

  Mógłbym prosić jakieś dokładniejsze instrukcje lub linki do nich? Jestem dość zielony w tych sprawach
 6. Kyubi

  Dostępna pamięć

  Owszem, telefon niedawno kupiony. Przed chwilą aktualizacja do 6.9.1, która niestety nie pomogła. Nie wgrywałem fastboota.
 7. Kyubi

  Dostępna pamięć

  Witam, mam problem z dostępną pamięcią na moim mi4c, otóż dostępna pamięć to tylko 8gb, czy pamięć może być zablokowana? Wersja MIUI 8 by xiaomi.eu 6.7.28 (wersja rozwojowa)
×
×
 • Create New...