Jump to content

Kyubi

Użytkownicy
 • Posts

  8
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi4c

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Kyubi's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Poczekaj, ja dopiero po około 10 dniach od dostania pozwolenia mogłem bez problemu odblokować bootloader
 2. U mnie problem już na samym początku, po wpisaniu komendy fastboot oem edl nic się nie dzieje, telefon nadal w trybie fastboot. Jakieś pomysły o co chodzi?
 3. Witam, otóż mam pewien problem, z odblokowaniem bootloadera, pomimo otrzymania pozwolenia i postępowania zgodnie z instrukcją nie mogę nic poradzić, a co za tym idzie zmienić systemu (china). Ogólnie wcześniej zawaliłem sprawę, flashowałem, wgrywałem nowy rom a następnie zaktualizowałem poprzez aplikację systemową, co poskutkowało zmianą systemu na china. Teraz nie mogę nic z tym zrobić, i moje pytanie: Czy istnieję ktoś, kto nawet odpłatnie się z tym pobawi i zagwarantuje mi zmianę systemu? W załączniku screeny z Mi Unlock, oczywiście używam TunnelBear co też nie pomaga.
 4. Sorry, nie uściśliłem, chodziło mi o ten link: http://www.miui.com/unlock/index_en.html Nie szukam romu tylko próbuję odblokować bootloader póki co bo trochę zawaliłem i jestem z chińskim romem i zablokowanym bootloaderem.
 5. Kyubi

  Dostępna pamięć

  Mógłbym prosić jakieś dokładniejsze instrukcje lub linki do nich? Jestem dość zielony w tych sprawach
 6. Kyubi

  Dostępna pamięć

  Owszem, telefon niedawno kupiony. Przed chwilą aktualizacja do 6.9.1, która niestety nie pomogła. Nie wgrywałem fastboota.
 7. Kyubi

  Dostępna pamięć

  Witam, mam problem z dostępną pamięcią na moim mi4c, otóż dostępna pamięć to tylko 8gb, czy pamięć może być zablokowana? Wersja MIUI 8 by xiaomi.eu 6.7.28 (wersja rozwojowa)
×
×
 • Create New...