Jump to content

Kernel z OC i regulacją głośników


Recommended Posts

Witam prosze o namiary na jakiś dobry kernel żeby działał na cm 13. Zależy mi żebym mógł na nim ustawić jak najniższy zegar procesora i mógł zwiekszyc głośność sluchawek, obecnie mam kernel od Tl a na nim mało co można zrobić 

Mi4c cm13 Tl

Edited by Jedlin
Link to post
Share on other sites
Ty chcesz zrobić OC mimo że nawet bez niego sie nagrzewa? Na romie rr jest chyba taka możliwość

Nie ma możliwości OC 808ki na RR. Używam tego ROM i w sumie w tej chwili odradzam instalacje - drenaż baterii jest dość znaczny. Aktualizacja niby ma to naprawić.

Link to post
Share on other sites

Ja ci dam nie ma...

OC jest sztuką dla sztuki, mało urządzeń obsługuje go w pełni stabilnie przy stockowym napięciu. Ale jak chcesz to proszę bardzo, daje taką możliwość, zawsze jest ją lepiej mieć niż nie

#GETRESURRECTED

Link to post
Share on other sites

Jest? Kiedy ją kręciłem swój ostatni telefon (a było to za czasu LG L3 I ) to w kernelu ustawiales po prostu wyższa częstotliwość gpu/cpu. W RR tego nie wiedzę. Może trzeba inaczej się bawić. Nie wiem.

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

Link to post
Share on other sites

Zainstalowałem niedawno Resurrection Remix ale miał problemy z baterią i w ogóle ze stabilnością, co mi się podobało to możliwość ustawienia w kernel adiutor minimalnego taktowania procesora na 305 MHz oraz suwaki z możliwością zwiększenia maksymalnej głośności słuchawek co bardzo jest mi potrzebne bo mam trochę głośno czasem w pracy, a teraz po przejściu na tl i instalacji kernel adiutor nie mam takiej możliwości. Może znacie jakieś programy co pozwolą na zwiększenie głośności słuchawek, instalowałem  ViPER4Android FX  ale coś nie działał bo nie słyszałem różnicy w głośności.

 

 

 

 

 

 

Link to post
Share on other sites
  • Nezumi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...