Ekler Opublikowano 21 Sierpnia 2016 Opublikowano 21 Sierpnia 2016 Od razu mówię, że moja wiedza na temat telefonów jest mocno ograniczona. Mąż grzebał w ustawieniach, bo pojawił się problem z działaniem sklepu Google Play. Nie działał, ciągle pojawiała się informacja o weryfikacji i prośbie ponownego zalogowania na konto google. Postępował według instrukcji znalezionych w sieci np. czyszczenie pamięci podręcznej. Wszystko działało, odłożył telefon i po odblokowaniu go moim oczom ukazał się czarny ekran. Nie ma możliwości wykonania połączenia czy napisania sms-a, nie działa właściwie nic. Nie da się również rozwinąć górnego paska. Jedyne co działa, to aparat fotograficzny (mogę zrobić zdjęcie, przeglądać galerię, nagrać filmik, wysłać komuś mms). Poza tym wyświetla się godzina, data, informacja o zasięgu sieci i stanie baterii. Byłam w jakimś przypadkowym serwisie, ale tam usłyszałam, że można jedynie przywrócić ustawienia fabryczne, ale nawet tego w chińskim telefonie robić nie będą, bo nie wiedzą jak. Co robić?
Konradol Opublikowano 21 Sierpnia 2016 Opublikowano 21 Sierpnia 2016 Ustawienia -> Dodatkowe ustawienia -> Kopia i kasowanie danych -> Ustawienia fabryczne
Ekler Opublikowano 21 Sierpnia 2016 Autor Opublikowano 21 Sierpnia 2016 Jak wejść w ustawienia nie mając żadnych ikon? Jedyne co mogę zrobić, to przytrzymując volume + i włączanie telefonu dojść do czegoś pełnego krzaczków.
cukru Opublikowano 21 Sierpnia 2016 Opublikowano 21 Sierpnia 2016 @Ekler To masz w końcu Redmi 3 Pro czy Redmi Note 3 Pro? Jeśli ten pierwszy, to wgraj od nowa system korzystając z tego tematu https://miuipolska.pl/forum/topic/10752-kompendium-wiedzy-redmi-33spro-rom-bootloader-recovery-root-faq/ A dokładnie to punkt I Instalacja romów przez MiFlash.
Rekomendowane odpowiedzi