malinowy Opublikowano 20 Sierpnia 2016 Opublikowano 20 Sierpnia 2016 (edytowane) Od dłuższego na smartfonie coś zdechło i internet mam tylko po wifi. Po LTE nie działa, karta SIM przełożona do innego telefonu działa normalnie. W Redmi działają normalnie połączenia głosowe i SMSy. Problem raczej nie leży po stronie operatora, bo wykonałem już do nich wiele telefonów i teoretycznie sprawdzili wszystko, resetowali ustawienia SIM itp. Często pokazuje komunikat, że karta SIM jest nieaktywna, czy aktywować kartę- czy coś podobnego, klikanie na aktywuj nie pomaga, wywala błąd, że niemożliwe czy coś. Wersja MIUI 7.0.6.0.0, z taką wersją kupiłem na allegro. Nie wiem dlaczego w ustawieniach języka mam domyślnie wybrany ukraiński- a przecież menu jest po polsku. Co mam sprawdzić, pomóżcie. edit. Dzięki postowi poniżej ogarnąłem, kolega Nezumi pisał komuś ustawienia: Nazwa: internet APN: internet Typ uwierzytelniania: PAP - tego nie miałem wybranego. Typ APN: default,supl Protokół APN: IPv4 Edytowane 20 Sierpnia 2016 przez malinowy
Nezumi Opublikowano 21 Sierpnia 2016 Opublikowano 21 Sierpnia 2016 Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
Rekomendowane odpowiedzi