spikuspik Opublikowano 14 Sierpnia 2016 Opublikowano 14 Sierpnia 2016 No i stalo sie uceglilem swojego mi pada 2, podalem jakas komende w super su i teraz przy zalanczaniu sie mi pad nie wchodzi do systemu tylko ekran miga na ciemniej badz jasniej, ma ktos moze jakies pomysly co z tym dalej zrobic, bylo juz tak dobrze zflashowalem roma i wszystko dzialalo, przez jedna glupote zbrickowalem caly tablet ma ktos pomysly moze to wywalone recovery, instalowalem systemy od nowa i dzieje sie to samo, moze to byc uszkodzenie mechaniczne czy raczej bedzie dalo sie cos zdzialac? Dziala mi fastboot probowalem wrzucic system przez adb i to samo mruga na jasno i ciemno czarno, nie wiem moze wywalilo recovery bo recovery nie moge zalaczyc, ma ktos jakies pomysly jak naprawic ta usterke
spikuspik Opublikowano 15 Sierpnia 2016 Autor Opublikowano 15 Sierpnia 2016 Moze ktos spotkal sie z podobnym problemem z migajacym ekranem i brakiem ladowania sie systemu, a system plus wszystkie dodatki zostal zflashowany MIFlash, kompletnie nie wiem co mam robic czy poprostu oddac tablet na naprawe pogwarancyjna jutro bede dzwonil
Rekomendowane odpowiedzi