No i stalo sie uceglilem swojego mi pada 2, podalem jakas komende w super su i teraz przy zalanczaniu sie mi pad nie wchodzi do systemu tylko ekran miga na ciemniej badz jasniej, ma ktos moze jakies pomysly co z tym dalej zrobic, bylo juz tak dobrze zflashowalem roma i wszystko dzialalo, przez jedna glupote zbrickowalem caly tablet ma ktos pomysly moze to wywalone recovery, instalowalem systemy od nowa i dzieje sie to samo, moze to byc uszkodzenie mechaniczne czy raczej bedzie dalo sie cos zdzialac?
Dziala mi fastboot probowalem wrzucic system przez adb i to samo mruga na jasno i ciemno czarno, nie wiem moze wywalilo recovery bo recovery nie moge zalaczyc, ma ktos jakies pomysly jak naprawic ta usterke