spikuspik Opublikowano 14 Sierpnia 2016 Opublikowano 14 Sierpnia 2016 Moze mi ktos krok po kroku wyjasnic jak zainstalowac polski system na mi pad 2, przemeczylem juz wszystko (ten system to chyba latte?) aktualizowalem z miui 7 probowalem (bezskutecznie) zrobic TWRP (fastboot przyjmuje twrp i potem zalancza sie i tak mi padowski system recovery) nie wiem co mam zrobic juz mysle nad odeslaniem Pada do sklepu i zwrocie pieniedzy, instalowalem tez gappsy pod mi pada programy w ogole na nich nie dzialaja (facebook, facebook messenger) caly czas sie cos zawiesza, zaczynam zalowac ze kupilem ten chinski tablet, BARDZO prosze jakas wyrozumiala osobe o rade i poprowadzenie mnie.
spikuspik Opublikowano 14 Sierpnia 2016 Autor Opublikowano 14 Sierpnia 2016 Do zamkniecia poradzilem sobie
ZduneX25 Opublikowano 15 Sierpnia 2016 Opublikowano 15 Sierpnia 2016 Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
Rekomendowane odpowiedzi