Skocz do zawartości

Miui Global v7 z pełnym polskim językiem oraz możliwością automatycznych aktualizacji


kopkop

Rekomendowane odpowiedzi

Czy kupując na tej aukcji, mam szansę dostać gotowy porodukt, który wyjmuję z pudełka i już się mogę nim cieszyć ? Czytaj dobry system, polski język w 100% i aktualizacje? Nie znam się na tych wszystkich rzeczach o których tu piszecie wszędzie, dlatego pytam :( 

 

http://allegro.pl/xiaomi-redmi-note-3-pro-32gb-lte-black-grey-vat23-i6403080777.html

Edytowane przez kopkop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, ale nie skupiając się na źródle kupna, bo kupie z pewnego na podstawie opinii z tego forum

Czy to co napisał sprzedawca:

Miui Global v7 z pełnym polskim językiem oraz możliwością automatycznych aktualizacji.
 

Jest prawdą i telefon z takim oprogramowaniem to dobra opcja ?

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli sprzedawca zainstaluje Rom ze strony Xiaomi.eu, będziesz miał rom że wsparciem Miui Polska a tutaj musisz sobie sam pobierać Rom i instalować, jeżli będzie to wersja Miui Global to wtedy aktualizacje są automatycznie pobierane (OTA). W obu przypadkach masz język polski, w pierwszym lepiej spolszczony, ale w drugim nie ma tragedii

W twoim przypadku Miui Global  to chyba jedyne rozwiązanie, jeżeli nie chcesz się bawić w odblokowanie bootloadera, które jest konieczne do instalacji Miui Eu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to wygląda nieźle. Może głupie pytanie, ale mam problem z USB w komputerze. Czy wszystkie te pliki bez problemu zgram bluetooth na telefon? 

Być może kupię telefon z MIUI Global z polskim językiem i sklepem Play. Zawsze może sam spróbować z wgraniem MIUI Polska z pomocą tutoriali. Mam nadzieję, że te bootloadery i TWRP nie są trudne do opanowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to trudne :), bootloader odblokujesz za zgoda Xiaomi a Twrp to kilka kliknięć ;) co do przesyłania bluetooth to będzie cholernie długo trwało kopiowanie,lepiej będzie jak pobierzesz rom i wszelkie pliki bezpośrednio z telefonu i nic nie musisz wtedy kopiować.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...