Skocz do zawartości

Konto Xiaomi - nie mogę wejść


krzys59

Rekomendowane odpowiedzi

Głupia sprawa, parę miesięcy temu zrobiłem sobie konto na xiaomi, wszystko było ok, ale potrzebowałem dać synowi telefon, z jego kartą. Zrobiłem wipe, włożyliśmy jego kartę no i xiaomi mi przypomniało, że to urządzenie działa ze złym numerem, żeby wpisać hasło. Oczywiście go nie pamiętam, nie mam pojęcia gdzie je zapisałem, a standardowe nie działają.

Wsadziłem swoją kartę i dalej nie mogę się dostać do konta xiaomi, ale co ciekawe jak wejdę na konto poprzez PC to mi wysyła kod do odblokowania na telefon, ale co z tego skoro nie mogę go zobaczyć bo na pierwszym miejscu widać okno logowania do xiaomi. Niestety numeru konta też nie pamiętam, a jak chcę zrobić przypomnienie hasła na email, to za nic tego zrobić nie chce, tylko łączy mnie z telefonem. Jak zobaczyć treść sms który się chowa pod oknem logowania do konta? Nie wymyśliłem żadnej kombinacji klawiszy.

Druga sprawa, to przed przekładaniem kart, zrobiłem pełny backup telefonu, wszystko co tylko się dało, ale nie wiem jak teraz wejść w tryb recovery, wiem jak to zrobić jak mam działający telefon, ale jak mi zatrzymuje się na tym nieszczęsnym logowaniu do xiaomi to nie mogę wejść w "Aktualizacje Miu" z których wchodziłem w tryb recovery. Mam miu któraś wersja 7, i żadna kombinacja power + vol nie działa, ani + ani -, ani wszystkie trzy równocześnie. Jak można się dostać w tryb recovery z wyłączonego telefonu? Liczę, że skoro zrobiłem pełny backup to po odzyskaniu wgraniu powinno mi sięudać odblokować telefon. Tylko jak wejść w ten tryb?

Pomóżcie, proszę :-(

 

Uff, udało się wejść w recovery Wreszcie zadziałało Vol Up I Power. Ciekawe dlaczego wcześniej nie chciał wstać, może byłem zbyt niecierpliwy.

Edytowane przez krzys59
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...