Skocz do zawartości
  • 0

Co by tu wybrać z Xiaomi do max 800zł ze sklepu A4Y ?


Demon3

Pytanie

Witam,

planuje kupić telefon ale szczerze trudno mi coś wybrać z dostępnych modeli. Głównie telefonu używam do fb, messengera, chrome, zdjęć, nie gram w gry, cały czas połączenie wifi/pakietowe, bardzo zależy mi na dobrym multitaskingu bo np. ciągłe samoczynne odświeżanie kart wcześniej już załadowanych w zakładkach jest denerwujące. Ponad to zależy mi na dobrym SoT (min 6h), bezproblemowej pracy minimum 2dni wsparciu ze strony miui pl, xda ze względu na aktualizacje do nowszej wersji androida.

Planowana kwota max 800zł.

Rozważam zakup któregoś z tych modeli:

-Redmi Note 3 (MTK) (2/16) 799zł ( :( prawdopodobnie nie ma szans na androida 6.0, podobno nie obsługuje kart pamięci)

-Redmi 3(PRO) (3/32) 799zł (znajomy ma i sobie bardzo chwali telefon)

-Redmi 3S (2/16) 749zł (nigdzie nie mogę znaleźć ROMu global z językiem polskim, ostatnio jak rozmawiałem z Accessories4You to mają dostępny tylko chiński ROM)

Telefon będzie kupowany w w/w sklepie Accessories4You.

Poza tym mam małe pytanie z racji tego że to będzie mój pierwszy Xiaomi, słyszałem że nakładka jest ciężka, cięższa nawet od tej samsungowskiej. Czy 2Gb RAM wystarczą na te aplikacje, żeby działały bez problemowo ? I żeby można było przeskakiwać pomiędzy nimi bez odświeżania?

 

Liczę na waszą pomoc w tym trudnym wyborze ;-)

Pozdrawiam :-D

Edytowane przez Demon3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

MIUI to najlepiej zoptymalizowana nakładka z jaką miałem styczność więc o nic się nie bój. Szybka, prosta i konfigurowalna.

Co do telefonów - szedłbym w Redmi 3S, ma najlepszy stosunek jakości do ceny. MIUI Polska z tego co widziałem jest do pobrania.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Zacznij od tego jaki ekran ci lepiej pasuje, 5" czy 5.5" i wybór będzie dużo prostszy. Zastanów się też nad sklepem. U goldwaya Redmi Note 3 Pro kosztuje 137$ w a4y 900zł. Nawet jak doliczyć VAT wyjdzie prawie 300zł taniej.

Dwa dni temu dostałem juz drugi RN3Pro od goldwaya i tym razem bez VAT. Wyszło 550zł (a kurs $ teraz jest dużo korzystniejszy) . Warto poczekać 2 tygodnie na przesyłkę. Za tą cenę w kategorii 5.5" RN3Pro nie ma konkurencji.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@sloniacz nie powiem, ładną ma ofertę ale obawiam się o serwis, zn się jego brak. Do telefonu jaki rom miałeś wgrany, global czy śmieciowy ? Ekran 5,1" mi nie przeszkadza, taki właśnie mam w Neo. Z 5,5" nie maiłem jeszcze styczności.

Edit:

Zobaczyłem na jego aukcję RN3P kosztuje ~~200$ a kurs mamy obecnie koło 4zł, więc to raczej nie będzie 550zł

Edytowane przez Demon3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Widocznie była jakaś extra promocja której już nie ma, bo by wychodziło około 137,5$ za telefon.

Poza tym jak wspomniałem wyżej, nie po to płaci się takie pieniądze żeby nie było gwarancji. Byle jaki serwis takiego telefonu nie naprawi

Edytowane przez Demon3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...