Skocz do zawartości

Powerbank 10400 mAh


Hydrant

Rekomendowane odpowiedzi

dziala tak samo jak kazdy inny powerbank ;)

czyli jest to przenosny akumulator w tym wypadku o pojemnosci az 10400mAh, jak widzisz ma wejscie microusb do ladowania powerbanku tak samo jak telefony, tablety itp oraz normalny port USB do ktorego podlaczasz kabel z druga koncowka microusb do ladowania telefonow, tabletow itp...

tylko ze... niesamowicie tani, wychodzi ok 80zl podczas gdy inne takie porzadne powerbanki sa nawet 5x drozsze a nie zapominajmy ze to jest ibuygou ktore i tak pewnie cene podbilo o ladne 50%... no jestem ciekawy jak sie bedzie sprawowalo i czy faktycznie taka pojemnosc oferuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11$... czyli ze 10x taniej niz u nas w europie

moze ktos by sie wybral do chin...? ;D

Dokładnie. U nas po 80 zł to kupujesz Power bank firmy xxx niby 6ah a nic nie wiadomo.

Nikt nie zrobi ceny w granicach 100zł bo po 1 nie opłaca się. Po 2 to porządny Power bank który musi być wart.

Wysłane z mojego MI 2A

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. U nas po 80 zł to kupujesz Power bank firmy xxx niby 6ah a nic nie wiadomo.

Nikt nie zrobi ceny w granicach 100zł bo po 1 nie opłaca się. Po 2 to porządny Power bank który musi być wart.

Wysłane z mojego MI 2A

Z ciekawości poszukałem na allegro i rzeczywiście najbliżej cenowo mamy:

http://allegro.pl/bateria-zewnetrzna-po ... 74743.html

Tyle , że tu nie wiemy jaka to firma, więc oferta Xiaomi jak dla mnie bardzo dobra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałem zapytać czy ktoś będzie zamawiał Power Banka od Xiaomi 10400mAh z ibuygou? Obecnie jest pre-order za 26$, warto? http://www.ibuygou.com/p-pre_order_original_xiaomi_power_bank_10400mah-5728-usd.html. Rozumiem, że płacę 26$ i nic więcej nie muszę dopłacać? będą dostępne od 20 grudnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałem zapytać czy ktoś będzie zamawiał Power Banka od Xiaomi 10400mAh z ibuygou? Obecnie jest pre-order za 26$, warto? http://www.ibuygou.com/p-pre_order_original_xiaomi_power_bank_10400mah-5728-usd.html. Rozumiem, że płacę 26$ i nic więcej nie muszę dopłacać? będą dostępne od 20 grudnia

Raczej tak to wygląda

-Przesyłka nie rejestrowana bezpłatna (jak zaginie przedmiot, straciles kasę)

-singapore post rejestrowana 8 $

-DHL 20 $

Czyli i tak trzeba zapłacić przynajmniej 8 $

Wysłane z mojego MI 2A

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro prawdopodobnie będzie promocja na power banki i będą kosztowały tylko 19.99$

Źródło: https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =1&theater

Warto brać przesyłkę DHL-em, czy wziąć jednak coś tańszego? Planuję kupić 2 sztuki.

Twoje pieniadze, Twoja decyzja.

Ciekawie mnie jedno dlaczego power bank xiaomi bodajrze 5,5Ah jest 2x droższy od 10Ah?

Wysłane z mojego MI 2A

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co z tego, że cenka promocyjna jak przesyłka tylko przez DHL za 24$, a gdyby jeszcze DHL skasował za obsługę celną to cena wyjdzie masakryczna. Co innego gdyby np. z telefonem razem zamówić. Albo w kilka osób zamówić.

Wysłane z mojego 2013023 przy użyciu Tapatalka

25$ za sztukę, zobacz jak zaznaczysz 2 szt ile za przesyłkę policza zlodziejstwo !!

Kupisz 2 szt przesyłka 50$

Wysłane z mojego MI 2A

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie tak się zastanawiam czy nie kupić Xiaomi RR + właśnie tego powerbank'a, no ale takie jakieś dziwne pomysły przychodzą mi do głowy, czy np przez to że w paczce będą w sumie 2 akumulatory (bateria + powerbank) nie narazi mnie to na większe prawdopodobieństwo przetrzepania paczki? :D No bo w sumie nie wiem na jakiej zasadzie oni sprawdzają te przesyłki (jak wiadomo różne cuda były z wysyłkami z Chin telefonów właśnie przez obecność baterii w środku). Tak więc prosiłbym o rozwianie moich (bądź co bądź) dziecinnych wątpliwości. ;)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem power bank, jest to moje pierwsze zamówienie na ibuygou, mam zmieniony status na Paid, ale nie wiem czy zostało wysłane... Nie mam żadnego numeru śledzenia wysyłki od DHL... Czy to będzie dopiero na etapie "On the way" albo później? Kiedy zaczną wysyłaś power banki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz napisać w zamówieniu. Jest tam opcja z notką do sprzedawcy. Można też pisać w wiadomości w przelewie PayPal - też powinni to czytać. Ale oni automatycznie wysyłają to jako gift.

Chyba, że chcesz konkretnie podać swoje życzenia np. po polsku to wtedy korzystaj z tych wiadomości :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...