Jump to content

betonixx

Użytkownicy
 • Posts

  56
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  mi6 blue

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

betonixx's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

2

Reputation

 1. Szukam aplikacji jak AppBlocker która umożliwi blokowanie powiadomień z konkretnej aplikacji jeśli jestem podłączony do mojego domowego WIFI. AppBloker ma tą funkcjonalność ale konieczne jest działanie lokalizacji a nie chciałbym bym mieć 24h włączonego gps bo bateria leci szybko.
 2. Witam wszystkich, niestety uszkodziłem oryginalne etui silikonowe które jest z telefonem, niestety nigdzie nie mogę znaleźć aby kupić oryginał. Czy nie ma w sprzedażny czy słabo szukam? Dzwoniłem do Mi Zone i nie maja takich rzeczy. Ew ktoś może doradzić dobrej jakości zamiennik?
 3. Pocztą nie wypełnia sie żadnej deklaracji jeżeli wysyłasz jako list.
 4. ja mam na mi2s 1.1.1 i oczywiście działa.
 5. Nie ma znaczenia miejsca zakupu, ja wiele rzeczy zamawiam z ali i tylko raz płaciłem
 6. Mój szedł SG Post. Chociaż jest mniej opłat jak u kuriera
 7. Ja do swojego mi2s dopłaciłem ~270zł. Ile kurier skasował za sama obsługę celną?
 8. Po dodaniu wyjątków i uruchomieniu godzin ciszy nie ma dźwięku przyjścia sms od osoby będącej na liście wyjątków, połączenia działają normalnie. Czy ktoś mógłby sprawdzić w najnowszej wersji romu, czy jest dźwięk dla sms? bo zatrzymałem się na listopadowym. Ew czy to jest błąd?
 9. Załóż spór i go zwróć, nie reklamuj. Mi jak przysłali fake z ali to zwracałem, koszt przesyłki do chiń to 30 zł do pół kg listem. Jak chińczyk odebrał dostałem zwrot od ali.
 10. Telefon oryginalny? Jak się włącza pojawia się logo SnapDragon, jest recovery? Spróbuj wrzucić polską najnowszą wersje romu?
 11. Ostatnio z chin znajomemu zamawiałem kurtynę led o wartości 880$ paczka z 12Kg, oczywiście chińczyk zadeklarował 50$, zadzwonili do niego z dhl, że ma przysłać oświadczenie o zawartości, przeznaczeniu oraz wartości. Kolega nie chciał ryzykować oszustwa i podał prawdziwą wartość. Dostał kolejny telefon, że wartość się nie zgadza z deklaracją i kazali mu dosłać potwierdzenie płatności. Od 880$ naliczyli 900zł podatku cła i kosztów.
 12. W romie polskim, mozesz przelaczyc na angielski jezyk i bedziesz mogl posac w poziomie, tylko rotacja nie dziala jak chcesz odpisac z glownego ekranu jak dostaniesz sms. Trzeba tapnac w wiadomosc aby sie otworzyla aplikacja sms. Sorki za ogonki
 13. Dziś przetestowałem MM100 i m2s, działają bez problemu. Współpracują z standardowym odtwarzaczem i zmianą piosenek ze słuchawek. Oczywiście, że kablem zawsze szybciej ale BT do mp3 spokojnie wystarczy. Ty możesz twierdzić że słuchawki BT nie są do muzyki a do rozmów, a audiofile powiedzą, że telefon nie jest do muzyki tylko do rozmawiania. Co z tego, że masz dobre słuchawki jak muzykę wypuczasz z układu który w stosunku do wartości słuchawek jest kilkanaście razy tańszy.
 14. jakich słuchawek(nie słuchawki bo ta z muzyką nie ma nic wspólnego) używałeś, że tak twierdzisz, co ma sam BT do przetworników które są w nich zamontowane. BT to tylko protokół transmisji danych. Ja kupiłem za nie całe 300zł mm100.
×
×
 • Create New...